Mikro ciało - wielki ból

Wsparło 55 osób
1 355 zł (22,58%)
Brakuje jeszcze 4 645 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Kwietnia 2020

Zakończenie: 1 Lipca 2020

27 Maja 2020, 13:16
Rehabilitacja

Kochani, prosimy Was o wsparcie finansowe. Nie mamy środków na opłacenia ratowania zdrowia Pepy. Zobaczcie jakie zrobiła postępy!

Pokaż wszystkie aktualizacje

08 Maja 2020, 08:37
Walczymy

Coż możemy napisać? Pepka caly czas dzielnie ćwiczy.

Prosimy o cegiełki aby mogła wrócic do sprawności.

04 Maja 2020, 18:03
Rehabilitacja trwa

Kochani, 

Pepa dzielnie walczy, bez Was jednak jej powrót do zdrwowia będzie niemożliwy.

21 Kwietnia 2020, 08:46
Sytuacja jest dramatyczna

Jesteśmy załamani. Nie udało nam się zebrać środków nawet na opłacenie operacji. Rehabilitacja jest nie zbędna... wszystko to olbrzymie koszty.
Pepa nie zdaje sobie sprawy,że może nie wrócić do sprawniości jesli nie otrzyma fachowej pomocy.

15 Kwietnia 2020, 10:38
Pepa po operacji

Kochani, nasza maleńka podopieczna odpoczywa po operacji w domu tymczasowym.  Bez Waszego wsparcia niezbędna rehabilitacja będzie niemożliwa. Wciąż nie udało się zebrać środków na pokrycie kosztów operacji.

Dziękujemy za każde wsparcie.

Życie tej maleńkiej suni to jeden wielki dramat. Niekończący się koszmar... Przyszło jej żyć w tragicznych warunkach, rodzić szczenięta, którym nie zawsze udawało się przeżyć.Buda? Ciężko nawet nazwać budą miejsce, do którego była na stałe przywiązana. Maleńkie skrzywdzone ciało i dusza. Kiedy trafiła do naszej Fundacji mieliśmy nadzieję, że szybko znajdzie dom. Znów pojawiły się czarne chmury - problem z łapą.


Pepa od razu trafiła do specjalisty, decyzja była natychmiastowa, walczymy o sprawność łapy i życie bez bólu.Dziś odbyła się operacja, Pepa jest w klinice. Przed nami ogrom pracy, intensywna rehabilitacja i miejmy nadzieję rozpoczęcie nowego etapu w życiu Pepy.


Jest silna, choć te informacje nie były optymistyczne:

Po pierwsze - stare zwichnięcie z zanikiem i ze zdrobieniem głowy kości udowej.

Po drugie - pies nie ma odwodzenia nogi do tyłu tzn. że ma skrócony zakres ruchu, a to jest związane ze skróceniem mięśni, które po prostu pękły przy torebce stawowej, gdzie ta głowa wystrzeliła do góry i wytworzyła się blizna tkankowa. Blizna ogranicza ruchomość nogi do tyłu. Ponadto noga jest krótsza.Bądźcie z nami, ona bardzo zasługuje na pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
38 zakończonych zbiórek
Wsparło 55 osób
1 355 zł (22,58%)
Brakuje jeszcze 4 645 zł
Wesprzyj