Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Wojtek jest jednym z tych psów, o których świat zdaje się zapominać. Od ponad 6 lat żyje w schroniskowym boksie. Przez większość tego czasu prawie z niego nie wychodził. Mijały miesiące, potem lata… a Wojtek wciąż czekał. Na spacer. Na człowieka. Na swój moment.


Niestety jego moment przyszedł dopiero wtedy, gdy pojawił się ogromny ból.

W jego pysku pojawiła się narośl, która z dnia na dzień zaczęła się powiększać. To właśnie przez nią Wojtek w końcu opuścił boks, bo cierpienie było zbyt duże, żeby dłużej czekać. Został natychmiast zabrany do kliniki.
Dzisiaj miał tomografię. Wyniki są bardzo trudne… guz zaczął wyżerać kość.


Przed nami dalsza, pilna diagnostyka, kolejne badania i decyzje o leczeniu. A razem z nimi ogromne koszty, które już teraz zaczynają nas przerastać.
Rachunki z kliniki rosną z każdą godziną. A my… naprawdę nie mamy już nawet siły pisać więcej.
Prosimy. Błagamy o pomoc dla psa, który 6 lat czekał na swoją szansę.
Nie pozwólmy, żeby jedyne co dostał od życia, to ból.
Każda złotówka ma znaczenie. Każde udostępnienie może pomóc uratować Wojtka.

Pomóż nam zawalczyć o jego życie. Bo Wojtek dopiero teraz, po tylu latach naprawdę został zauważony.
Ładuję...