Dramatyczna walka o życie Wojtusia - błagamy o pomoc - ratuj go z nami! Czy wybaczy nam, ludziom, swą krzywdę?

Wsparło 508 osób
16 695 zł (83,47%)

Rozpoczęcie: 16 Kwietnia 2021

Zakończenie: 24 Kwietnia 2021

Są bitwy których nie wygramy, mimo iż bardzo się staramy... Walkę o życie Wojtusia stoczyło z nami setki osób... Malutki zagłodzony kucyk, który nie potrafił się swobodnie poruszać zjednoczył wiele serc. Wojtuś podjął walkę, ale niestety pomoc przyszła za późno, organizm był za mocno wyniszczony. Odszedł od nas zaopiekowany i kochany na koniec poznając dobrą rękę człowieka .... ten malutki kucyk to świadectwo o tym jacy ludzie potrafią być okrutni ale również o tym ile potrafią zdziałać jeśli się zjednoczą... pewne przysłowie mówi że żyjemy tyle ile ktoś o nas pamięta. Wojtusiu my Ciebie nie zapomnimy! 

Zbiórka i to jak szybko się pojawiały się kolejne wpłaty to dowód na to jak bardzo wszyscy pokochali i chcieli ratować Wojtusia. 

Kwota uzbierana na zbiórce to 15693 zł (po odliczeniu prowizji). Łącznie na ratowanie życia które obejmuje leczenie stajenne, kowal, leki, kroplówki, przewiezienie do stajni a następnie do kliniki, leczenie szpitalne wydane zostało 8692.50 zł 

Dziękujemy wszystkim lekarzom ktorzy walczyli o Jego życie. Dziękujemy za Wasze wpłaty i udostępnienia.

To nie koniec historii Wojtusia. Postaramy się aby jego życie było przykładem do przerwania losu zwierząt traktowanych jak rzecz, zaniedbanych i cierpiących latami w zamkniętych komórkach. 

Fundacja Ktoś jednoznacznie postanowiła że kwota która pozostała ze zbiórki czyli 7000,50 zł zostanie przeznaczona na ratowanie życia...

Zapraszamy do śledzenia dalszej historii Wojtusia na naszej stronie FB

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
36 zakończonych zbiórek
Wsparło 508 osób
16 695 zł (83,47%)