Ślicznotka - kotka z zanikiem mózgu prosi o wsparcie

Wsparły 24 osoby
869 zł (43,45%)
Brakuje jeszcze 1 131 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Lipca 2020

Zakończenie: 31 Sierpnia 2020

 Fiv dodatni oraz zanik mózgu może załamać, ale ja się staram cieszyć z każdej chwili, jaką mogę spędzić u boku mojej opiekunki. Dla chwili miziania, czucia się kochanym warto walczyć, więc staram się jak mogę… Weterynarz, do którego chodzę na kontrolę, zawsze kiedy mnie widzi, powtarza, jaka jestem dzielna, a wierzcie mi, że wcale nie jest to takie łatwe.

 

Raz jest trochę lepiej raz gorzej. Ostatnio mam problemy z poruszaniem się. Chwieję się na tylnych łapkach, upadam na pupę, lewa tylna łapka czasem odmawia mi posłuszeństwa. Są dni, gdzie dostaję silniejszych ataków, nie mogę wtedy wstać na tylne łapki, wtedy z całych sił podpieram się na przednich i ciągnę tył za sobą. Ale cały czas walczę. Od jakiegoś czasu, ponieważ mam problem z załatwianiem się do kuwety, zaczęłam nosić pieluszki… Miesięcznie zużywam jakieś 4-5 paczek pieluch. 4 paczki to koszt ok.130 zł. Do tego biorę codziennie leki na odporność i na pracę mózgu. Dodatkowo raz na 3 tygodnie jeżdżę na zastrzyki sterydowe.

Wiem, że jestem obciążeniem psychicznym, bo każdy się o mnie martwi, ale nie chce być też finansowym. Dlatego bardzo was proszę, wesprzyjcie moją zbiórkę  i pomóżcie fundacji wspierać moje leczenie oraz chociaż trochę polepszyć komfort reszty mego życia.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
96 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
869 zł (43,45%)
Brakuje jeszcze 1 131 zł
Wesprzyj