30 dag walecznej kotki - Sówka prosi o pomoc!

Wsparło 6 osób
130 zł (43,33%)
Brakuje jeszcze 170 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Października 2020

Zakończenie: 12 Listopada 2020

20 Października 2020, 22:59
Sówka nadal w lecznicy.

Malutka Sówka nadal przebywa w szpitaliku pod opieką troskliwej załogi przychodni weternaryjnej, gdzie nabiera sił. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie mogła przeprowadzić się do domu tymczasowego. Wciąż jednak potrzebujemy Waszej pomocy, by opłacić jej dotychczasowe leczenie. Jednocześnie dziękujemy za okazane wsparcie! 

Dostaliśmy zgłoszenie, że dzika kotka zostawiła małe kocie pod jednym z domów i już się nie pojawiła... Temperatury są coraz niższe, a maluch nie potrafił nawet sam jeść. Po kilku dniach został zabezpieczony i przekazany pod naszą opiekę. 

Okazało się, że to około 3,5 tygodniowa kotka, ważąca niewiele ponad 30 dag... Otrzymała imię Sówka i aktualnie przebywa w lecznicy, gdzie pod okiem Pani Doktor m.in. uczy się samodzielnie przyjmować pokarm. Została już odpchlona. Przed nią jeszcze odrobaczanie, testy na kocią białaczkę, a w przyszłości szczepienia. Wymaga karmienia specjalnym musem dla kociąt. Obecnie potrzebujemy wsparcia, by opłacić między innymi jej pobyt w lecznicy. Wierzymy, że nam pomożecie! 

W jej imieniu bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
64 zakończone zbiórki
Wsparło 6 osób
130 zł (43,33%)
Brakuje jeszcze 170 zł
Wesprzyj