Urodzinowe wsparcie od Tomka dla Figo

Tomasz Arczyński
organizator skarbonki

Cześć, z tej strony Tomek Arczyński, wolontariusz z Sopotkowa! Zbliżają się moje urodziny i chciałbym was prosić o wsparcie mojego schroniskowego podopiecznego z Sopotkowa - Figo :)

Tomasz Arczyński

Dzięki waszemu wsparciu, a także profesjonalnej opiece schroniska, behawiorystów i dedykowanych opiekunów, Figo jest obecnie w dobrym stanie fizycznym i psychicznym. Pozostanie rezydentem schroniska w 2021 roku. Dzięki wsparciu schroniska oraz wirtualnych opiekunów i wolontariuszy - ma zapewnione comiesięczne zakupy dopasowanej do jego pokarmowych dolegliwości karmy mokrej (Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care) oraz suplementów na stawy (Synoquin EFA). Schronisko zapewnia profesjonalną opiekę zwierzęcą oraz weterynaryjną, a także leki.

Obecnie zbieram fundusze na zapewnienie Figo zapasów karmy suchej, dopasowanej do jego pokarmowych dolegliwości - Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care.

Tomasz Arczyński

W imieniu Figo będę wdzięczny za każde wsparcie. Niech mimo problemów i bezdomności Figo korzysta z życia schroniskowego w pełni, dzięki odpowiedniej opiece weterynaryjnej, behawioralnej, właściwemu karmieniu i oddaniu i miłości otrzymywanej od opiekunów.

Dziękuję! :)

Wsparli

25 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Ewa N.W.

20 zł

M Ch

100 zł

Ania

Najlepszego dla Figo i Tobie Tomku wielkiego serca!
30 zł

mariet

Sto lat Tomasz! Trzymaj się Figo.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
79%
1 189,14 zł Wsparły 33 osoby CEL: 1 500 ZŁ