Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Suwałkach

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Suwałkach
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Krystyna Chilińska

E-mail suwalki@toz.pl

Telefon 500 088 497

Lokalizacja Mikołajewo, podlaskie

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Suwałkach reaguje na zgłoszenia od społeczeństwa odnośnie aktów przemocy wobec zwierząt. Nasza pomoc jest możliwa tylko dzięki wpłatom od darczyńców, nie jesteśmy finansowani z budżetu państwa.  Prowadzimy akcję zapobiegającą bezdomności zwierząt, co roku kastrujemy i sterylizujemy wiele bezdomnych kotów, co w znaczący sposób mniejsza ich ilość. Potrzebujemy też osób, które byłyby w stanie zapewnić zwierzętom z interwencji chociażby domy tymczasowe, oraz wolontariuszy. Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt, jeśli kochasz zwierzęta a nie możesz im pomóc zabierając je do domu, przekaż nam chociaż jeden procent swojego podatku, dzięki temu chociaż jeden mały brzuszek zostanie nakarmiony.

Jesteśmy niewielką grupę osób, która swoją działalnością chce poprawić sytuację bezdomnych zwierząt na Suwalszczyźnie o całym Podlasiu.  Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.
Członkowie naszego oddziału działają charytatywnie, co jest równoznaczne z tym, że za naszą działalność nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje

Skarbonki

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej