Prośbą o wsparcie naprawy ogrodzenia na wolnym wybiegu naszych Azorków

Wsparło 181 osób
10 130 zł (84,41%)
Brakuje jeszcze 1 870 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Kwietnia 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naprawy ogrodzenia na wolnym wybiegu naszych Azorków.

Mamy w Schronisku Azorek w Obornikach wybieg dla psiaków – duży, ogrodzony, na którym mogą się wybiegać, na którym je oswajamy z ludźmi, uczymy chodzić na smyczy, bawimy się z nimi.

Niestety, z uwagi na wątłość środków, ogrodziliśmy go na początku zwykłą leśną siatką. To było już dawno temu. Jak pewnie domyślacie się przez schronisko przewijają się różne psy – duże i małe, energiczne i te BARDZO energiczne. Suma summarum – nasz płot jest w opłakanym stanie.

Niebawem nie będziemy mogli z niego korzystać. Dołożył nam ostatnio zwłaszcza zakaz wstępu do lasów – wszystkie nasze psiaki siłą rzeczy musiały korzystać codziennie z wybiegu – niewybiegane w lesie, pełne energii dosłownie roznosiły wybieg. Świetnie, że na powrót możemy z nimi chodzić do pobliskiego lasu, ale problem z ogrodzeniem pozostał.

Poprosiliśmy o wycenę fachowca. Wycenił nowe, trwałe tym razem ogrodzenie na kwotę 12 tys. zł. Taki ma być nowy płot dla wybiegu i placu zabaw dla Azorków:

Wiemy, że czas trudny dla wszystkich, że niepewnie jest z naszym zdrowiem, z pracą, ale nie zapominajmy o braciach mniejszych. One nas ciągle potrzebują. Wspomóżcie naszą zbiórkę chociaż drobną wpłatą. Wiemy, że można na Was liczyć – daliście tego dowód nie raz. Serdecznie pozdrawiamy i przy okazji zapraszamy do nas, kiedy sytuacja się uspokoi – zapraszamy na spacery z psami, na zabawę z nimi na wybiegu, o który teraz walczymy 😊

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 181 osób
10 130 zł (84,41%)
Brakuje jeszcze 1 870 zł
Wesprzyj