Ludzkie okrucieństwo nigdy się nie skończy... Szczeniak - żywy szkielet!

Wsparło 285 osób
8 405,38 zł (382,06%)

Rozpoczęcie: 12 Listopada 2019

Zakończenie: 23 Listopada 2019

Ostatnio przekazaliśmy Państwu cudowną nowinę o znalezieniu wspaniałego domku dla Milusia❤️

Dziś pragniemy bardzo podziękować za ogromne wsparcie dla Milusia ❤️❤️ bez Państwa pomocy nie udałoby się zebrać tak ogromnej sumy!!

Zebrane pieniążki zostały przeznaczone na jego diagnostykę, badania i leczenie. Zakupilismy zapas specjalistycznych karm oraz suplementy, które przekazaliśmy nowym wlascicielom❤️ dodatkowo zostaną zamowione specjalnie dla niego szeleczki i inne akcesoria ze sklepu zoologicznego. W związku z tym, że Miluś boi się zostawać sam, poprosiliśmy behawioryste o konsultację. Zalecił m.in.zastosowanie klatki kennelowej, którą również kupiliśmy z zebranych pieniążków. 

Nowi właściciele są nim zachwyceni i opiekują się nim najlepiej jak tylko mogą. Powtarzaja, że to wspaniały piesek. Dzięki ich opiece Miluś wróci do pełni sił i zdrowia.

Niestety ogromne wycieńczenie organizmu nie mija tak szybko. Głód nauczył go zjadacć wszystko szybko i bardzo łapczywie. Nadal dostaje wydzielone porcje karmy aby przyzwyczaić żołądek do coraz większego napełnienia. A wszystkie składniki odżywcze z karmy mogły zostać przyswojone. Miluś nadal też nie ma siły na dłuższe spacerki, ponieważ szybko się męczy. Jednak nowi właściciele, naleźli na to sposób 😊 proszę tylko spojrzeć na najnowsze zdjęcie 😊na dłuższe spacerki jeździ w specjalnym wózeczku przyczepianym do roweru. 

Zebrana suma jest ogrmona i pomogła Milusiowi. Resztę pieniążków pozwolimy przeznaczyć na pomoc kolejnym potrzebującym zwierzętom które każdego dnia trafiają do naszego schroniska. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i serce❤️

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
136 zakończonych zbiórek
Wsparło 285 osób
8 405,38 zł (382,06%)