Wyjątkowe Rodzeństwo zbiera na nowe życie

Matka PsiOlka
organizator skarbonki

Jak pewnie trudno nie zauważyć grono naszych tymczasowiczów ostatnio powiększyło się o dwa kolejne pyszczki.

Psiaki wraz ze swoim rodzeństwem zostały podrzucone pod Schronisko Canis w Kruszewie.

I choć mamy już w domu tymczasowych pasażerów, postanowiłam, że pod opiekę fundacji zgarniemy jeszcze tę wyjątkową dwójkę.

Matka PsiOlka

A czemu wyjątkową? O ile pewnie nie jest wielkim zdziwieniem urodzenie się z króciutkim ogonkiem (chłopczyk), o tyle narodziny z niewykształconą jedną łapką (dziewczynka) są dość zaskakujące.

Matka PsiOlka


Do tej pory nie pokazywałam Wam, że cokolwiek jest z malutką nie tak, bo jest wesołym, zawadiackim pieseczkiem, który świetnie sobie radzi i nie chciałam, żeby była oceniana przez pryzmat swojej niepełnosprawności.


Dzieciaki zbierają na bieżące utrzymanie (czipowanie, odrobaczenie, szczepienia, jedzonko i wiadomo - podkłady! :D ) oraz diagnostykę malutkiej.


Mamy już umówione wizyty u ortopedy, neurologa oraz usg - musimy upewnić się czy psinka rozwija się prawidłowo. W takich przypadkach jak niedorozwój łapki istnieje ryzyko niedorozwoju także innych organów - mamy nadzieję, że te kontrolne wizyty, potwierdzą nasze domniemanie, że psince nic poza tym nie dolega, ale na wszelki wypadek wolimy dmuchać na zimne.

Pomożesz nam w tym? :))

Wsparli

500 zł

Może stara Krakersa

10 zł

Żaklin

Nie klępuje się! Wesołych Psiąt!
20 zł

Olaa

20 zł

Książę Rollo

Na psiefajne życie!
20 zł

Nelka

60 zł

Anonimowy Pomagacz

Po prostu ściskam czule!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
107%
3 454 zł Wsparło 107 osób CEL: 3 200 ZŁ