Wyposażenie pierwszego w Polsce Azylu dla psów niepełnosprawnych

Wsparły 934 osoby
10 968,67 zł (21,93%)
Brakuje jeszcze 39 031,33 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 26 Sierpnia 2019

Zakończenie: 1 Listopada 2019

03 Września 2019, 09:19
[Materiał w telewizji TVN24]

Ogólnopolskie media, TVN24, o Judytowie! Kliknij tutaj.

Judytowo to pierwszy w Polsce Azyl dla szczeniąt i psów niepełnosprawnych. Miejsce wyjątkowe, w którym psiaki skazane na śmierć odzyskują radość życia. Psy chore, pobite, po wypadkach, poruszające się na wózkach, cierpiące na schorzenia neurologiczne, niewidome. To właśnie one zamieszkają tu w niemal domowych warunkach, będą leczone i rehabilitowane.

Szczenięta wraz z matkami ocalone z rowów, pól, łąk i innych paskudnych miejsc, w Judytowie dostaną szansę na bezpieczeństwo, zdrowie i adopcję. Sercem Judytowa jest gabinet weterynaryjny i sale do rehabilitacji. Gabinet to szansa na opiekę medyczną dla najbardziej chorych zwierząt. Jednak aby mógł pełnić swoją funkcję, potrzebuje nowoczesnego wyposażenia. By pomagać niepełnosprawnym psiakom, nazywanym przez nas niepełnosprytkami, potrzebujemy takich sprzętów jak: aparat do morfologii, stoły operacyjne, lampę do zabiegów operacyjnych (na miejscu będą przeprowadzane sterylizacje/kastracje), inkubator dla szczeniąt. Na zdjęciu widzicie pierwszą mieszkankę Judytowa z jej gromadką. Suczka, która dostała na imię Judyta, i jej dzieci, miały zostać zabite. "Właściciel" chciał poderznąć im gardła. I tak trafiły do nas!

Bez tych sprzętów nie uda się pomagać w pełnym wymiarze. Udało nam się pozyskać wiele elementów wyposażenia do Azylu. Brakuje już tak niewiele. Prosimy, pomóżcie ratować najbardziej potrzebujące psy. Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
126 zakończonych zbiórek
Wsparły 934 osoby
10 968,67 zł (21,93%)
Brakuje jeszcze 39 031,33 zł
Wesprzyj