Porzucone szczenięta w głębi lasu!

Zbiórka zakończona
Wsparło 96 osób
3 225 zł (80,62%)

Rozpoczęcie: 23 Lipca 2019

Zakończenie: 23 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, trwają poszukiwania szczenięcia w lesie w okolicy Janowa/Całowania! Po południu otrzymaliśmy zgłoszenie o szczeniętach porzuconych w lesie w gminie Karczew. Z uzyskanych informacji wiedzieliśmy, że psiaki są malutkie, przerażone, że jest ich 3.

To nie nasz teren, ale decyzja była szybka - jedziemy! Nie ma czasu do stracenia. Jak pójdą głębiej w las, nie będzie szans na ich znalezienie. Osoba, które je zgłaszała, nie była w stanie zabezpieczyć całej trójki. Docieramy na miejsce, są. Ale zaraz... Są 2, wtulone w siebie, malutkie, bezbronne. Ale gdzie trzeci? Rozglądamy się po krzakach, nigdzie go nie ma. Uciekł, przestraszony...

Pan, który wskazał nam miejsce porzucenia maluchów. Widział tylko jak trzeci ginie w lesie, biegnąc na oślep z podkulonym ogonkiem. 

Odwozimy maluchy do schroniska, gdzie zostaną nakarmione i zbadane przez lekarza, zbieramy posiłki, latarki i wracamy na miejsce. Przydałaby się nam klatka łapka, która ułatwiłaby nam zabezpieczenie psiaka, ale cały nasz sprzęt jest w terenie...

Liczba porzucanych zwierząt jest PRZERAŻAJĄCA!

Tylko w tym miesiącu do schroniska trafiły:

- szczenięta wyrzucone z samochodu w Celestynowie

- suczka przywiązana do płotu schroniska

- szczenna sunia porzucona w przydrożnym rowie

- kociaki, kotki z kociakami, dorosłe koty!

Potrzebujemy wsparcia na zakup dodatkowej klatki łapki, opiekę weterynaryjną, szczepienia, odrobaczenia, zabiegi kastracji (dorosłych), karmę, leczenie porzuconych zwierzaków. Nie zostawiajcie nas samych. Bo sami zwyczajnie nie damy rady!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 96 osób
3 225 zł (80,62%)