Zaniedbane i schorowane. Pozwól im wreszcie normalnie żyć!

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
900 zł (90%)

Rozpoczęcie: 6 Lutego 2017

Zakończenie: 6 Maja 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wieś w zachodniej Polsce. Zielone łąki, urocze domy - krajobraz jak z bajki. Ten pozorny raj, okazał się piekłem dla trójki naszych czworonożnych przyjaciół.

Fred, Barney i Ruda. Trzy psy, których właścicieli nigdy nie obchodził ich dobrostan. Wśród rodzinnych niesnasek i konfliktów o majątek psy były co najwyżej kolejnym powodem do kłótni i szantaży. W tym miejscu od dawna panowało przekonanie, że zwierze musi sobie jakoś poradzić - zamarznięta woda, zalegające odchody, brak budy - to tylko jeden z wielu przykładów nieodpowiedzialności właściciela. Po wielu zaleceniach, pomocy rzeczowej, pomocy w sterylizacjach - powiedzieliśmy dość!

W połowie stycznia odebraliśmy interwencyjnie psiaki. Fred i Barney mają zaledwie rok, a już cierpią na anemię i niedowagę. Ruda to starsza suczka z tasiemcem i chorobą skóry. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie, ale zanim to nastąpi psiaki potrzebują wsparcia na opiekę i leczenie.

Do tej pory psiakom zbadano krew i kał na obecność pasożytów. Odrobaczono, odpchlono i otoczono zasłużoną opieką. Dalszego leczenia nie jesteśmy w stanie sami udźwignąć. Ruda musi jeszcze mieć wykonane USG, a całą trójkę trzeba zaszczepić. Poza tym mamy pod opieką jeszcze 7 innych psów i 3 koty. Dlatego prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów związanych z opieką nad psami z interwencji. Niech w końcu zaznają normalnego życia!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Wsparły 64 osoby
900 zł (90%)