Skrajnie zaniedbane psy potrzebują leczenia! Właściciele nie przejmowali się ich złym staniem! Psy zaniedbywane były latami

Wsparło 46 osób
1 185 zł (19,75%)
Brakuje jeszcze 4 815 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2020

Zakończenie: 31 Lipca 2020

Potrzeba posiadania psa przez dziecko jest potrzebą nadrzędną. Co robi rodzić? – kupuje. Ogłoszenie – pseudohodowla sprzeda psa i gotowe. To najlepszy przepis na psią tragedię. Tak w ręce ludzi, którzy nie powinni nigdy mieć żadnych zwierząt, trafiły: owczarek niemiecki długowłosy 4 lata - pies i shih tzu 5 lat - suczka.

Psy skrajnie zaniedbane! Skrajnie wychudzone! Skołtunione, oblepione fekaliami, śmierdzące i co najgorsze chore! Owczarek niemiecki z zapaleniem jelit, skrajnie niedożywiony ! Kręgosłup i żebra na wierzchu. Niestety zdjęcia nie odzwierciedlają, ponieważ ma gęste i długie futro. Gdyby nie nasza interwencja nie wiadomo, czy dożyłby do końca tygodnia. Temperatura 40 stopni, a tłumaczenie 2 dni był na dworze. Zapalenie ucha - jakoś tak wyszło, nie zauważyli. Smród i oblepiony kałem odbyt w stanie zapalnym, nieustająca biegunka - niemożliwe przecież dbamy i karmimy.

Shih tzu – wychudzony, niemożliwie skołtuniony, wycieki z każdej dziurki w ciele. Chodząca bieda na zlepionych włosami nóżkach. Pies śmierdział i nikomu to nie przeszkadzało - pomimo tego, że pies domowy – "no prawie łóżkowy". Przecież synek kocha ponad życie. To są wieloletnie zaniedbania!

Potrzebne nam Wasze wsparcie! Leczenie będzie bardzo kosztowne i długotrwałe. Potrzebujemy również groomera, który okiełzna te kołtuny i doprowadzi sierść do stanu znośnego- w tym przypadku to naprawdę dużo. Na sam koniec sterylizacja – niezbędna, by mogły znaleźć nowy dobry dom. Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 46 osób
1 185 zł (19,75%)
Brakuje jeszcze 4 815 zł
Wesprzyj