Wesprzyj naszą akcję - sterylizacja wiejskich suczek i kotek

Zbiórka zakończona
Big b47be935 aea6 45ab 8abc 387de2c4e453
Wsparły 492 osoby
1 491 zł (106,5%)

Rozpoczęcie: 07 Września 2017

Zakończenie: 29 Września 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Staramy się uświadamiać, edukować, że zwierzęta tak jak i ludzie - czują i cierpią. Każda istota bez względu na gatunek ma prawo do godnego i szczęśliwego przeżycia swoich dni, a człowiek jako istota nadrzędna powinna o to dbać. Tworzymy i uczestniczymy w różnych akcjach przeciwdziałających bezdomności oraz poprawiających los i dobrostan zwierząt.

Jednym z takich działań jest akcja sterylizacji i kastracji, zawsze staramy się - mimo skromnych środków finansowych - wspierać prośby o dofinansowanie lub sfinansowanie sterylizacji.

Starszym niezmotoryzowanym właścicielom pomagamy w transporcie ich podopiecznych do lecznicy, po zabiegu wspieramy w opiece. Cieszy nas fakt, że coraz więcej osób rozumie, że los zwierząt zależy od nas i że sterylizacja to jedna ze skutecznych metod w walce z bezdomnością.


W ubiegłym roku podczas takiej akcji, w przeciągu miesiąca wysterylizowaliśmy z wiejskich podwórek 10 suczek i 20 kotek, mamy nadzieję, że i w tym roku uda się tyle samo, a może i więcej.


Dlatego prosimy Was o wsparcie naszej zbiórki, to od jej rezultatu zależy, ile uda się wykonać zabiegów, by zapobiec niepotrzebnym miotom.

Pomogli

Ładuję

Organizator
2 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
Wsparły 492 osoby
1 491 zł (106,5%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość