Kryzys finansowy. Tylko z Waszą pomocą będziemy mogli nadal ratować, leczyć, sterylizować!

Wsparło 825 osób
31 224 zł (104,08%)

Rozpoczęcie: 13 Lipca 2020

Zakończenie: 3 Września 2020

Witajcie. Brakuje słów wdzięczności za Wasze dobro. Często w naszej działalności wolontariackiej zdarza się kryzys. Dotykamy cierpienia zwierząt, przedmiotowego ich traktowania. Jesteśmy nadwrażliwi na krzywdę zwierząt. Tym bardziej tak ciężko radzić sobie z wielką ilością emocji. Radość z uratowanych istnień miesza się ze smutkiem.

Dodatkowo brak funduszy, brak domów tymczasowych powoduje flustrację. Adopcje dają nam siłę. Każde uratowane zwierze pokazuje nam że jednak warto. Dla nich ma to ogromne znaczenie.

Fot. Hasia po adopcji. Była umierająca z ropomaciczem i guzami

Ale najważniejsi jesteście WY. Często ludzie nie rozumieją naszej działalności. Mówią nam ,,że zawsze tak było,, lub ,,że nie pomożemy Wszystkim,, Tak wiemy, że to niemożliwe, gdyż  skala jest nadal ogromna. Ale robimy co możemy.

Pomaga nam ogromnie wsparcie ludzi, którzy uważają, że jednak warto pomagać. Dziękujemy za każdy najmniejszy gest. Za każdą wpłatę. To pomaga nam trwać. Leczymy i sterylizujemy na ogromną skalę.

Ta zbiórka dała nam chwilowe wytchnienie. Nie musieliśmy się martwić o pieniądze. Dziękujemy w imieniu zwierząt. Jesteście Kochani!

DZIĘKUJEMY !!! ZAPRASZAMY NA NASZ FB https://www.facebook.com/otozgorzow/

DZIĘKUJEMY !!! ZAPRASZAMY NA NASZ FB https://www.facebook.com/otozgorzow/

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
249 zakończonych zbiórek
Wsparło 825 osób
31 224 zł (104,08%)