Znów zawinił człowiek

Zbiórka zakończona
Wsparły 32 osoby
1 326 zł (26,52%)

Rozpoczęcie: 5 Sierpnia 2019

Zakończenie: 22 Listopada 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
10 Sierpnia 2019, 13:06
Aktualizacja [10/08/2019]

Pseudohodowla, czerpanie korzyści finansowych kosztem zwierząt, całe życie w kojcu, aby finalnie długotrwale cierpieć z powodu nieleczonych chorób. Ot tak, zwykłe życie cierpiących od lat dwóch suń. Nie było im łatwo. Kiepskie warunki, brak zainteresowania ze strony człowieka i choroby męczyły ich małe ciała. Zostały odebrane. Przed Kiką i Inez nowe życie.

Odebrane wraz z nimi króliki znalazły już bezpieczne schronienie dzięki Stowarzyszenie Pomocy Królikom -Króliczy Zakątek w Lublinie. Dziękujemy! One rówież będą szukać domu, jak tylko dojdą do siebie.

KIKA trafiła do nas w stanie ogólnym złym, była apatyczna. Sierść w złej kondycji - obecne wyłysienia, kołtuny i liczne odchody pcheł. Na głowie po wygoleniu kołtuna obecny hot-spot. Uszy chore, kanały słuchowe przebudowane, zaczerwienione,bolesne przy dotyku. W uszach obecność

ropnej wydzieliny. Okolica prawego oczodołu pokryta była kołtunami oraz ropną wydzieliną. Brak widocznej gałki ocznej. Diagnoza: APZS, nowotwór listwy mlecznej, ropne zapalenie spojówek, hot-spot

INEZ trafiła do nas w stanie ogólnym złym, była osowiała. Sierść w złej kondycji z bardzo licznymi wyłysieniami i kołtunami - skóra łojotokowa, z obecnością wykwitów i odchodami pcheł, miała poprzerastane pazury. Uszy chore, kanały słuchowe przebudowane, bolesne przy dotyku, zaczerwienione. W uszach obecność ropnej, cuchnącej wydzieliny. Diagnoza: niedoczynność tarczycy, APZS, alergia , zapalenie dróg oddechowych, nowotwór listwy mlecznej.

Obie suczki mają ponad 10 lat. Wciąż szukamy dla nich domów tymczasowych, bądź stałych.

Osoby pragnące im w ten sposób pomóc prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub drogą mailową na adres adopcje@fundacjaexlege.pl

Kochani, bardzo prosimy o wsparcie finansowe z przeznaczeniem na leczenie i utrzymanie suczek.

"Psy są apatyczne, bardzo się drapią, mają liczne zmiany skórne. Są bardzo zaniedbane. Kilka metrów dalej jest klatka z królikami (...)".

To fragment zgłoszenia, jakie otrzymaliśmy. Cóż... trzeba było reagować natychmiast. Tylko co dalej? Gdzie je umieścić? Za co utrzymać? Kolejne zwierzęta potrzebują Waszej pomocy. Znów zawinił człowiek. Właśnie trwają czynności. Prosimy o wsparcie finansowe z przeznaczeniem na leczenie i utrzymanie zwierząt oraz domy tymczasowe.

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
25 zakończonych zbiórek
Wsparły 32 osoby
1 326 zł (26,52%)