Walczymy z grzybicą

Karolina
organizator skarbonki

Wiktor, Lęborek i Mieciu. Niezwykle trio. Jeden z cukrzycą, drugi z FIV, trzeci z FeLV. Jedna rzecz ostatnio połączyła te trzy kocury. Wszystkie trzy mianowicie zmagają się z grzybicą. Próbowaliśmy kąpieli w leczniczych szamponach, leków doustnych, szczepienia Biocanem. Wszystko na nic. Niby na chwilę było dobrze, a później, niestety, wstrętny grzyb przypuszczał atak ze zdwojoną siłą. Ucierpiały jedynie ich, już i tak obciążone wcześniejszym leczeniem, biedne kocie organizmy.

Ich szansa to Insol. Szczepionka, która okazała się niezwykle skuteczna w przypadku innego naszego podopiecznego - Alojzego Mola. 

Jedna dawka tej szczepionki to koszt 220 złotych. Każdy z trzech kotów musi przyjąć ją dwukrotnie. 220x2x3=1.320 zł.

Wiemy, że nie mamy wyjścia. Wiemy, że musimy ją podać. Wiemy też, że stan naszego konta w tej chwili to niewiele ponad 25.000 zł. Musi nam starczyć do przełomu czerwca i lipca, gdy zaczną spływać środki z 1%. Wiemy, że będą to środki od Was. Dzielnie i gromadnie wspieracie nas bowiem również w tym zakresie.

Przy tych trzech kotach nie możemy jednak czekać tak długo. Każdy z nich i tak już swoje w życiu przeszedł. Wystarczy im wrażeń, chorób i przypadłości.

Prosimy Was zatem znowu o pomoc w opłaceniu szczepienia Insolem dla tych trzech kawalerów, którzy postanowili dołożyć sobie do kolekcji wpisów w książeczce zdrowia ten o grzybicy.

Wsparli

50 zł

Agnieszka S.

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Agata

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Damian

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
62%
831 zł Wsparło 20 osób CEL: 1 320 ZŁ