Zbieramy na otwarcie kociarni - tymczasowego domu dla fundacyjnych podopiecznych!

Zbiórka zakończona
Wsparło 89 osób
2 000 zł (111,11%)

Rozpoczęcie: 19 Grudnia 2018

Zakończenie: 15 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Właśnie ruszyliśmy z wyposażaniem małej fundacyjnej kociarni ok. 30m², która będzie służyć kotom tymczasowym schronieniem do czasu znalezienia docelowego domu.

Lokal jest, ale brakuje w nim wyposażenia! I tu pojawiła się kwestia drapaków!
Sprawa może wydawać się błaha, ale nie jest! Kociaki, i te małe i duże, muszą mieć miejsce do zabawy, drapania, wspinania tak, aby realizowały swoje kocie instynkty i czuły się u nas dobrze. Drapaki, którymi dysponujemy, są już niestety zniszczone, zużyte, bo zostały wyeksploatowane przez wiele kocich łap, i często też przesikane, ponieważ małe rozrabiaki, co jakiś czas lubią sobie w nich urządzić toaletę.

Niestety wiele drapaków nie nadaje się do prania, odkażenia, a najwyżej można to zrobić raz, gdyż przy częstszym kontakcie z wodą one się po prostu rozpadają, a poza tym zapach jednak zostaje, co przyciąga następnych chętnych do sikania nie tam gdzie trzeba...

Dlatego chcemy kupić konkretne modele - takie, z których da się zdjąć wierzchni materiał i wyprać go. Takie drapaki będą trwalsze i bardziej higieniczne, gdyż po zasikaniu nie będą się nadawały do wyrzucenia, tylko będzie można przesikane elementy wyprać.

Prosimy o pomoc w dokończeniu tego miejsca i stworzeniu z niego oazy dla tych kocich nieszczęść, które jeszcze nie znalazły ludzi, którzy je pokochają! Stwórzmy im namiastkę domu!.

Za wsparcie już dziś dziękujemy :)

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 89 osób
2 000 zł (111,11%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość