By psiakom żyło się lepiej - potrzebujemy kojców!

Zbiórka zakończona
Wsparły 52 osoby
3 020 zł (100,66%)

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2019

Zakończenie: 1 Lipca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Podlaska Fundacja Empatia prowadzi malutkie i skromne przytulisko na Podlasiu, w miejscowości Ciechanowiec. Inicjatywa jest charytatywna i bezpłatna. W przytulisku pomagają jedynie wolontariusze, a żeby dobrze funkcjonowało, musimy się rozwijać. Do poprawy jest szereg rzeczy. Pierwszym krokiem jest zakup dwóch solidnych kojców, aby psy miały odpowiednie warunki do życia, zanim znajdą swój nowy dom. Przytulisko jest w trakcie modernizacji, na którą będzie oddzielna zbiórka.

Małymi krokami chcemy stworzyć azyl z prawdziwego zdarzenia, gdzie zwierzęta będą miały godziwe warunki, a ludzie z chęcią przyjdą im na pomoc. Tak niewiele trzeba, by psiakom żyło się lepiej... Jeszcze niedawno teren po lewej był zagracony i nieużywany. Teren po prawej to nasze przytulisko. Teraz dzięki poparciu Burmistrza i uprzejmości przedsiębiorstwa FARE będziemy mieć więcej miejsca dla naszych podopiecznych!

Niedawno otrzymaliśmy od Urzędu Miasta Ciechanowiec nowy kojec, ale potrzebujemy kolejnych, by poprawić warunki życia zwierząt, których nieustannie przybywa.

Obecnie dysponujemy 7 kojcami, a psiaków w przytulisku jest 15, w tym niedawno przyjęte małe szczeniaki, uratowane przed śmiercią głodową. Pilnie potrzebujemy więcej miejsca, stąd zbiórka na kojce. Planujemy zakupić takie, jak na zdjęciu poniżej.


Pieski potrzebują dobrych warunków, by się socjalizować i uczyć. Musimy zapewnić im godziwe życie tak, by ich szansa na dom wzrastała, a nie odwrotnie. Wierzymy, że przy pomocy dobrych ludzi nasze i ich marzenia o dobrych domach staną się prawdziwe. Dziękujemy serdecznie za każde wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
1 zakończona zbiórka
Wsparły 52 osoby
3 020 zł (100,66%)