Cudka chce chodzić sprawnie

Wsparło 66 osób
3 003 zł (75,07%)
Brakuje jeszcze 997 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2021

Zakończenie: 30 Maja 2022

19 Lipca 2021, 13:27
Cudka musi sprawnie chodzić!!!

BŁAGAMY w imieniu CUDKI !!!

Potrzebuje pieniędzy na prawidłową rehabilitację !!!!

Pokaż wszystkie aktualizacje

19 Lipca 2021, 13:06
Cudka chodzi :-)

Kochani - nie zdecydowaliśmy się na operację, ponieważ podstawowy zabieg proponowany nam to była amputacja!

Ponadto - nie uzbieraliśmy nawet połowy żądanej sumy...

Nie zdecydowaliśmy się i podjęliśmy leczenie - miesiące ciężkiej pracy zaowocowały najpiękniejszym widokiem - cudka na własnych łapach :-)

Z całego serca dziękujemy dr Kemilewowi - za komórki macierzyste - dzięki nim Cudka szybkiej się zrosła.

To Cudka - urocza, młoda sunia (ok. 2 lata). Potrącona przez samochód, ostatkiem sił doczołgała się na skraj lasu... Leżała wśród śmieci...

Gdyby nie dobrzy ludzie ze stacji benzynowej, umarłaby tu z głodu i pragnienia, a dobiłaby ją choroba odkleszczowa. Nie zawiadomili Gminy, bo to byłby wyrok śmierci na tę słodką istotę. Zawiadomili nas.

Otwarte złamanie kości podudzia prawej tylnej kończyny - już ze zmianami martwiczymi kości i tkanek miękkich, natomiast lewa tylna wybita ze stawu biodrowego.

Musimy działać szybko! Jedynym ratunkiem i szansą na życie jest szybka amputacja złamanej nogi, resekcja główki kości udowej musi trochę poczekać.

Złamana kończyna opatrzona, unieruchomiona, leki na babeszjozę podane, Cudka 2 x dziennie dostaje antybiotyki - w tym dożylnie. Codziennie zmieniamy opatrunek. Ogólnie jej stan poprawił się na tyle, że przetrwa operację.

Błagamy w imieniu naszej Cudki o wsparcie finansowe, bo w kasie fundacji już same karteczki z długami... Koszt jednej operacji to około 2 tysięcy. Drugiej podobnie. Do tego na bieżąco antybiotyki, materiały opatrunkowe, kroplówki, środki wzmacniające.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
18 zakończonych zbiórek
Wsparło 66 osób
3 003 zł (75,07%)
Brakuje jeszcze 997 zł
Wesprzyj