Wielki Brabus zbiera na leczenie!

4 dni do końca
Wsparło 113 osób
2 530 zł (70,27%)
Brakuje jeszcze 1 070 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Czerwca 2020

Zakończenie: 29 Marca 2023

Godzina: 20:59

20 Listopada 2020, 01:08
Uszy Brabusa

Niech nikogo nie zmyli to piękne zdjęcie. Choć tak, Brabus jest pięknym psem. Tylko jego oczy czasem mówią o wielkim smutku. Czasem alergia, problemy z uszami lub ból łokci dokuczają mu bardzo, tak bardzo, że z wielkiego urodziwego psa robi się smutna osowiała istota. Prosimy, pomóżcie zapewnić mu najlepsze suplementy, leki i środki na codzienne utrzymanie, by Brabciu mógł radować otoczenie swą przepiekną obecnością i by zdjąć z nas choć trochę ciężaru smutku i odpowiedzialności za niego i pozostałych podopiecznych fundacji. Dziękujemy za każdą wpłatę.

Brabus to przepiękny pies z bogatą kartoteką pogryzień i praktycznie wyrokiem trafił tu, bo Duch był dla niego jedyną szansą na przeżycie. Trudno w to wszystko uwierzyć, teraz gdy widzi się Brabusa rozbawionego, szalejącego z innymi psami, także małą Felą. Gdy widzi się Brabcia przechadzającego się luzem po parku wśród spacerowiczów. Gdy się go widzi, jak majestatycznie lustruje albo kontempluje okolicę z jakiegoś zielonego pagórka...

Tę sielankę zakłócają jedynie problemy zdrowotne Brabusa. Ma dysplazję łokciową, problemy z uszami i alergię. W związku z tymi ostatnimi był niedawno na kolejnej konsultacji i badaniach w klinice. Zaaplikowano mu czipy antyalergiczne, a uszy wymagają regularnego dokładnego czyszczenia, nawet dwa razy dziennie. Kto miał lub ma psa z problemami usznymi, wie, z czym to się wiąże – ucieczki, obrona, uniki – aż mamy wrażenie, że znęcamy się nad nim, ale zaniechanie zabiegów może tylko pogorszyć sytuację. Stan zapalny w uszach wymaga stałego monitorowania, kolejnych badań.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe Brabusa - wizyt w klinice, kosztów przejazdu, leków. Do tego dochodzi zwykłe codzienne utrzymanie, a Brabciu jest niemały i je niemało, także porcje środków przeciwko robakom i kleszczom muszą być odpowiednio duże. Można go adoptować, ale można też wesprzeć choćby małą kwotą tę zbiórkę. Brabus się z godnością i ogromną wdzięcznością ukłoni. Ogonem.

Warto dodać, że Brabus żyje w fundacji wśród prawie czterdziestu innych psów i każda pomoc temu pięknemu olbrzymowi odciąża budżet pozostałych.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
43 aktualne zbiórki
150 zakończonych zbiórek
4 dni do końca
Wsparło 113 osób
2 530 zł (70,27%)
Brakuje jeszcze 1 070 zł
Adopcje