Pomóż nam pomagać - 1 zł to też głos!

Jesteśmy małą fundacją na wschodzie Polski, od lat pomagamy bezdomniakom na naszym terenie, dzięki naszej działalności ogromna ilość zwierzaków dostała opiekę, jakiej prawdopodobnie nigdy nie miały i start w nowe, lepsze życie. 

Teraz bierzemy udział w konkursie organizowanym przez Ratujemy Zwierzaki pod hasłem "Łap dotacje na organizację", w którym do wygrania jest nawet 100 000 zł.

O wygranej decyduje ilość wpłacających osób, więc tym bardziej liczy się każda wpłacona złotówka. Bardzo prosimy o wpłaty, zachęcanie do akcji znajomych. Razem możemy więcej, bo sami jesteśmy kroplą, razem jesteśmy ocenem.

Na naszym terenie wciąż  jest ogromna ilość bezdomych psów i kotów. Od lat staramy się pomóc chociaż części z nich - leczymy, szczepimy, sterylizujemy, odmieniamy losy, szukamy nowych, odpowiedzilanych domów.

Jednak obecne trudne czasy, wzrost cen weterynaryjnych,  coraz mniejsza liczna domów tymczasowych,  wzrost cen w hotelikch sprawia, że pomaganie stało się trudne jak nigdy dotąd.

Pozyskane ewentualnie fundusze  z dotacji chcielibyśmy przeznaczyć na pomoc kolejnym bezdomniakom, a do tego niezbędna jest :

- opieka weterynaryjna dla naszych podopiecznych

- profilaktyka (szczepienie, odrobaczanie, czipowanie)

- sterylizacje

- karma

- opieka w hotelikach

Zachęcamy do wsparcia naszych działań; wybierając naszą Skarbonkę wspólnie zmienimy życie  kolejnych  bezdoniaków.

Niektóre ze zwierzaków, którym udało się odmienić los

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Anonymous

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

MK

25 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Katarzyna

Powodzenia! 🐶 🐱
X zł

Kasia

💖💖💖

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 102 zł
Wsparło 196 osób