Zima w Azylu dla psów i kotów

Honorata Byrdy
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz


Zima to trudny okres dla nas jako prowadzących społeczny Azyl dla bezdomnych psów i kotów. Niemal każdego dnia docierają do nas kolejni podopieczni, a sądząc po aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej w naszym kraju, z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy już napisać, że niestety bezdomnych zwierzaków będzie raczej przybywać.
Cechą ludzką a szczególnie naszą polską, narodową jest pomoc tym najbardziej potrzebującym, co my jako Polacy w ostatnim czasie wielokrotnie już udowodniliśmy. Mimo tego, że kryzys energetyczny za pasem, szalejąca inflacja, prosimy Państwa o pomoc, bo choć jest bardzo ciężko, my staramy się być i walczyć ile jeszcze sił w nas - te siły to też wsparcie ludzi dobrej woli, bez której my przestaniemy istnieć.

Mamy pod opieką około 50 psów i około 30 kotów (w naszym Azylu i domach tymczasowych) - w większości są to psy / koty mało lub nie adopcyjne, które czekają u nas na swój własny, wymarzony dom. Wszystkie są pod opieką, a my staramy się jak możemy, żeby zapewnić im jak najlepsze warunki.
Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli zakupić m.in.: opał, opał, opał, środki czystości, karmę suchą i mokrą, żwirek, podkłady higieniczne dla szczeniaków i psów starszych i innych rzeczy tak potrzebnych do funkcjonowania Azylu a przede wszystkim zapewnić stałą opiekę weterynaryjną dla podopiecznych naszego Azylu.

Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się zabezpieczyć nasze kociaki i psiaki na ten najgorszy zimowy okres.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

delma

10 zł

Anna S

X zł

Tosia

11 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

JolaBlaszka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
7%
720 zł Wsparły 22 osoby CEL: 10 000 ZŁ