Zimowe menu dla naszych podopiecznych!

Zbiórka zakończona
Wsparło 11 osób
190 zł (7,6%)

Rozpoczęcie: 4 Listopada 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Chyba każdy z nas stosuje jakąś dietę. Może być ona warzywno-owocowa, mono białkowa, wysokotłuszczowa czy też eliminacyjna.

Bez względu jednak na jej nazwę - istotne jest, aby dostarczała organizmowi zbilansowanego, odpowiedniego i zdrowego pokarmu. Podobnie jest w świecie zwierząt. Te, intuicyjnie komponują swoją dietę na podstawie bogactwa terenu, na którym obecnie się znajdują – i korzystają z tzw. naturalnego żeru.

Zima, to jednak ciężki okres dla dzikich zwierząt. W tym czasie mają one bowiem utrudniony dostęp do naturalnej bazy pokarmowej. A zwierzęta z naszego Azylu - pomimo swojej wyjątkowości i naszej opieki, nie są w stanie same zgromadzić dla siebie potrzebnych na zimę zapasów żywności.

Dlatego też potrzebujemy Waszej pomocy! Więc jak? Pomożecie? Prosimy Was o wsparcie finansowe, ponieważ nie karmimy naszych Podopiecznych najtańszą „paszą” - a staramy się dobierać wyżywienie zgodnie z ich potrzebami.

Dlaczego tak naprawdę istnieje u nas potrzeba zakupu specjalnego i specjalistycznego pokarmu?

Nasi podopieczni potrzebują odpowiedniej diety, dopasowanej do potrzeb danego gatunku. W przypadku drapieżników konieczne jest karmienie pokarmem, który zawiera sierść, pióra, kości nawet wnętrzności (myszy, pisklaki i osseski królicze). Tak zbilansowanej karmy – zawierające odpowiednie składniki - nie kupimy w pierwszym lepszym dyskoncie w promocyjnych cenach.

Firma KARMANIMAL, od której zakupujemy pokarm, ma wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania wysokojakościowej, pełnowartościowej i zdrowej karmy. Ich hodowla podlega stałym kontrolom weterynaryjnym, co gwarantuje nam minimalizacje przenoszenia chorób na nasze zwierzęta. Dlatego w trosce o ich bezpieczeństwo i mając na celu ich prawidłowy rozwój, chcemy zapewnić im wszystko, co najlepsze.

Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nasze obawy o przetrwanie tego trudnego czasu przez naszych podopiecznych! Każda nawet najmniejsza wpłata się liczy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 11 osób
190 zł (7,6%)