Zmieniajcie z nami świat!

Tomasz Koper
organizator skarbonki

Ostatnio objęliśmy patronat nad edukacyjną bajką dla dzieci pt : "O kundelku, który nie znał drogi do domu". Niebawem zostanie oddane do druku pierwsze, skromne wydanie, które ma być wykorzystane min. do pozyskania sponsora kolejnego wydania liczonego w tysiącach. Mamy zamiar wysłać po egzemplarzu do setek bibliotek w PL. Żeby zmienić świat trzeba zacząć edukować dzieci.

To doświadczenie uzmysłowiło nam jak ważna jest praca u podstaw, której w Polsce jest zbyt mało. Trzeba pokazać młodym ludziom, że pewne "zwyczaje" są do zmiany, a powielanie ich jest cichym znęcaniem się nad zwierzętami.

Następnym naszym pomysłem jest stworzenie poruszającej animacji, która pokaże cierpienie psów trzymanych całe życie na uwięzi. Chcemy przez social media dotrzeć do dzieci i młodzieży w całej Polsce i pokazać im, że pies trzymany całe życie na łańcuchu cierpi. Bardzo młodzi Polacy muszą zacząć widzieć, że pies wiszący na łańcuchu w ich rodzinnym domu, to coś nagannego i nieakceptowanego.

Pozwólcie nam zająć wysokie miejsce w konkursie. Głosujcie przelewając 1 zł. Nie wpłacajcie więcej. Jeden głos - 1 zł. Zachęcajcie znajomych! Potrzebujemy dużo głosów po 1 zł !

Naszym celem jest dostać jedną z nagród finansowych i stworzyć poruszająca animacje 2D, którą będziemy promować min na Tik Toku. 

Zmieniajmy świat razem! 

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Kasia i Wercia

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 171 zł
Wsparły 483 osoby