Z miłości do zwierząt

Reprezentant Anna Pachla

E-mail 4miloscidozwierzat@gmail.com

Telefon 792977009

Lokalizacja Tenczynek, małopolskie

Jesteśmy lokalną organizacją not for profit. W pięknym Tenczynku budujemy wyjątkowe miejsce na mapie małopolski! Leśną przystań, w której lokalna społeczność będzie mogła złapać oddech i poczuć radość obcowania ze zwierzętami, z których wiele uratowaliśmy przed cierpieniem.

Wierzymy, że pomagając innym dostajemy w zamian coś bezcennego- stajemy się lepszymi ludźmi.

Jesteśmy młodą organizacją, istniejemy od lutego 2020 roku. Pod opieką mamy kilkanaście uratowanych koni, psów i kotów a będzie ich więcej. Musimy stworzyć im godne warunki do życia - boksy, klatki, budy, kojce, dobrej jakości pokarm i pasze, zapewnić bezpieczeństwo i zadbać o ich zdrowie. Dużo już zrobiliśmy, ale przed nami jeszcze mnóstwo pracy.

Osób pracujących dla Fundacji jest niewiele. Wszyscy działamy nieodpłatnie i dajemy swoją pracę, czas, wiedzę i umiejętności by zmieniać ten świat w lepsze miejsce dla zwierząt. Wierząc, że to co robimy i czego nie robimy ma znaczenie. Więc działajmy!

Możemy pomagać zwierzętom w potrzebie, dzięki wsparciu i hojności dobroczyńców - bazujemy na indywidualnych darczyńcach i wolontariuszach.

Koszty utrzymania zwierząt są duże - obejmują jedzenie, leczenie, rehabilitację, pielęgnację, budowę schronień dla nich, itp. itd.

Wszędzie szukamy dróg by móc pomagać zwierzętom jak najlepiej. Poza tym co bezcenne, są rzeczy, na które potrzebne są pieniądze. Stąd zbiórka- POMOŻ NAM POMAGAĆ!

Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i okazanej pomocy stworzenie zwierzętom najlepszych warunków stanie się możliwe.

Z radością będziemy Was gościć w Tenczynku razem z naszymi zwierzętami, dla których dobra się przyczynicie. Losy naszych zwierząt oraz naszą działalność możecie śledzić na FB, lub przyjeżdżając do naszej ostoi- chętnie opowiemy Wam o tym co i w jakim celu robimy.

Nie możemy zmienić całego Świata, ale planujemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by Ten Świat był lepszym miejscem. Pomóż nam pomagać!

Pomogli

Ładuję...