Uratował je cud i determinacja ludzi

Wsparło 36 osób
517 zł (103,4%)

Rozpoczęcie: 12 Sierpnia 2015

Zakończenie: 10 Października 2015

Bardzo Państwu dziękujemy za pomoc w sfinansowaniu sterylizacji oraz leczenia kotki Zosi.Niestety musimy przekazać smutną informację - 11 października Zosia odeszła za tęczowy most.

Zosia bardzo długo walczyła z przeróżnymi chorobami. Kiedy maluchy stały się samodzielne Zosia zaczęła chorować. Przechorowała zapalenie trzustki - udało jej się wyjść z tego. Później walczyliśmy z niewydolnością wątroby - również udało się poprawić jej funkcjonowanie.

Niestety w połowie września Zosia zaczęła kaszleć, pojawiła się wysoka gorączka i potworny obrzęk spojówek. U Zosi wykryto aktywną bakterię E-coli, beta-hemolityczną. Kolejne antybiotyki nie dawały żadnych efektów a stan Zosi ciągle się pogarszał. Kiedy pojawiło się owrzodzenie rogówki Zosi usunięto jedno oczko. Ale kilka dni później wrzody pojawiły się również na drugim oczku. Zosia bardzo źle zniosła pierwszy zabieg, była słaba, zatem wykonanie drugiego było nierealne. Kicia bardzo cierpiała, z bólu gryzła ogonek i założony kołnierz.

Wtedy lekarz podjął decyzję o eutanazji.

Mamy nadzieję, że już jej nic nie boli i jest szczęśliwa w kolorowej krainie, gdzie myszki same kładą się je na talerzu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
36 aktualnych zbiórek
653 zakończone zbiórki
Wsparło 36 osób
517 zł (103,4%)