Kolejna kocia bieda

Big 8cbda899 5587 4ac3 9a7a bd5d13e2ccba
Wsparło 15 osób
90 zł (8,18%)
Brakuje jeszcze 1 010 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Maja 2018

Zakończenie: 24 Czerwca 2018

Szła środkiem ulicy, nie zwracając zupełnie uwagi na omijające ją samochody.  Kicia jest bardzo oswojona. Niesamowicie lubi głaskanie, stąd wniosek, że musiała mieszkać z ludźmi.


Została zauważona w okolicy domów jednorodzinnych i raczej jej zachowanie świadczyło, że znała ten teren. Smutne jest to, że kotką do tej pory nie zainteresował się nikt z mieszkańców a jedynie osoba przypadkowo przejeżdżająca przez okolicę.

Zuźka (tak ją nazwaliśmy) jest bardzo wyniszczona, w zasadzie to sam kręgosłup pokryty skórą. Wystają jej wszystkie kości, odstaje miednica. Jest tak zapadnięta, że był problem z ustaleniem jej płci. Ma przełysienia i odbarwioną sierść oraz zielony katar.


Obecnie przebywa w lecznicowej klatce. Oczywiście na jedzenie rzuciła się momentalnie.
W najbliższym czasie przeprowadzimy jej badania krwi oraz dalszą diagnostykę. Póki co jest nawadniana, wyciągnięto jej mnóstwo kleszczy oraz otrzymała antybiotyk.


Jesteśmy dobrej myśli, że kotkę uda się uratować. Wyglądała na dość żwawą ale życie lubi zaskakiwać. Mamy nadzieję, że została odnaleziona w porę i nie ma poważnych uszkodzeń nerek, wątroby, trzustki czy anemii, które zagrażały by jej życiu.


Potrzebujemy środków na jej diagnostykę, leczenie i hotelowanie w szpitaliku. Prosimy o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
49 aktualnych zbiórek
551 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
90 zł (8,18%)
Brakuje jeszcze 1 010 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość