Zuma - czy kolejny raz uda nam się jej pomóc?

Wsparło 15 osób
858 zł (42,9%)
Brakuje jeszcze 1 142 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Listopada 2021

Zakończenie: 10 Stycznia 2022

01 Grudnia 2021, 11:04
Stan Zumy nie jest najlepszy

Ostatnio tydzień Zumy był bardzo ciężki... Jej stan był bardzo zły. Nie obeszło się od codziennych wizyt u weterynarza , leków i kroplówek.  Niestety przy badaniach zostały odkryte przerzuty nowotworowe na płuca.... Aktualnie jej stan jest stabilny - zaczęła nawet coś jeść lecz niestety podchodzimy do trgo z dystansem bo z każdą chwilą może się pogorszyć. 

Błagamy o pomoc !

Raz udało się ocalić Zumę - pamiętacie? Historia psa i jej niepełnosprawnego właściciela poruszającego się na wózku inwalidzkim.

Pies będący "piątym kołem u wozu" dla rodziny starszego Pana- a dla niego jedynym i oddanym przyjacielem. Niska renta i ograniczone środki do życia, które nie wystarczają na wszystko - tymbardziej na weterynarza dla psa. I tak znaleźliśmy się tam my i z Waszą pomocą udało się zoperować sunie z wielkiego guza w macicy... Podjęliśmy się codziennej opieki nad psem, którego nie miał kto wyprowadzać jak i pod czas nieobecności jej właściciela przez zabiegi w szpitalach.

Teraz znowu Zuma potrzebuje pomocy. Było już tak dobrze! Niestety, nagle pies stał się apatyczny, przestał jeść, a wolontariuszki zauważyły biegunkę z krwią.

Trzeba było pilnie skonsultować psinę z weterynarzem - okazało się, że ma ostre zapalenie jelit.

Weszły leki, kroplówki, probiotyki i specjalna dieta.

Dodatkowo trzeba jej zrobić badania krwi i USG... Wszystko to jest poza całkowitym zasięgiem jej właściciela. Musimy kolejny raz pomóc Zumie wrócić do zdrowia a bez Was nie będzie to możliwe! Błagamy o pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
317 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
858 zł (42,9%)
Brakuje jeszcze 1 142 zł
Wesprzyj