Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Agnieszka Szonert

E-mail zwierzakiwbockach@onet.pl

Telefon 692458150

Lokalizacja Podkowa Leśna, mazowieckie

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt w Boćkach działa przede wszystkim w gminie Boćki oraz jej okolicach na Podlasiu. To tereny słabo zaludnione, wiele młodych osób wyjechało za chlebem. Wielu ludziom nie jest łatwo żyć, zwierzętom niestety tym bardziej.

Bardzo często ratujemy zwierzaki od zawsze bezdomne albo co najmniej od dawna. Przez nikogo niechciane, chore, zaniedbane. Często żyją w cierpieniu i umierają w cierpieniu, którego nikt nie widzi albo nie dostrzega. Przeganiane przez ludzi, okaleczane, wygłodniałe i wystraszone.

Leczymy te bidy i przygotowujemy do normalnego  życia z człowiekiem.

W 2021 roku, poza pojedynczym indywidualnymi zabiegami, wspólnie z trzema podlaskimi gminami prowadziliśmy i współfinansowaliśmy akcje sterylizacji i kastracji zwierząt właścicielskich. W jednej podlaskiej gminie, w której nie były dostępne bezpłatne zabiegi, akcję prowadziliśmy samodzielnie.

 

Prowadzimy też akcje edukacyjne, aby przekazać wiedzę o prawidłowej opiece nad zwierzętami.

Jesteśmy maleńką organizacją. Nasze działania są finansowane z darowizn, a każdą złotówkę staramy się jak najlepiej wykorzystać dla dobra jak większej liczby zwierząt. Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za to, co robimy dla zwierząt. 

Pomogli

Ładuję...

Adopcje