Zwierzakobus dla Stowarzyszenia Psi Krewniacy

SYLWIA ANDRZEJEWSKA
organizator skarbonki

,,Psi Krewniacy” to stowarzyszenie, które tworzy wyjątkowa grupa osób. Każdy z nas ma własną historię, każdego coś wyróżnia, ale jedno łączy.

Anonimowy Pomagacz

Miłość do zwierząt - naszym prorytetem jest niesienie pomocy skrzywdzonym, niechcianym, porzuconym, bezmyślnie rozmnażanym psom i kotom.  Dbamy, aby nasi podopieczni doszli do siebie po traumatycznych przeżyciach, gwarantujemy pełną diagnostykę i leczenie u najlepszych lekarzy specjalistów zarówno zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Kierujemy się zasadą "zmniejszamy bezdomność" nasi podopieczni zostają poddani zabiegom kastracji i sterylizacji. 

Nieustannie staramy się kształcić oraz zdobywać nową wiedzę pozwalającą nam na indywidualne podejście do zwierzaka i dopasowanie odpowiednich metod socjalizacji do potrzeb każdego z nich.

Anonimowy Pomagacz

Naszą wiedzę staramy się także przekazywać dalej młodszemu pokoleniu, ale nietylko - prowadzimy prelekcje, zajęcia edukacyjne oraz pikniki edukacyjne w szkołach i przedszkolach. Staramy się nawiązywać współpracę z jednostkami samorządowymi.

Anonimowy Pomagacz

Nasze działania w dużej mierze obejmują także zakres czynności interwencyjnych. Jadąc na miejsce zgłoszonej interwencji nigdy nie wiemy jaki stan faktyczny zastaniemy.

Anonimowy Pomagacz

Często okazuje się, że dana sytuacja nie pozwala na pozostawienie zwierzęcia nadal na miejscu, wymaga ono pilnego transportu do diagnostyki weterynaryjnej. Niestety pomimo naszych starań i szczerych chęci nie jesteśmy w stanie przetransportować potrzebującego w odpowiednio przystosowanych do tego warunkach.

Anonimowy Pomagacz

Nasze stowarzyszenie nie posiada żadnego przystosowanego pojazdu do transportu. Posiłkujemy się swoimi prywatnymi lub użyczonymi autami, które nie są do tego ani przeznaczone ani odpowiednio przystosowane. W związku z tym, że jesteśmy młodym i małym stowarzyszeniem wszelkie darowizny przeznaczamy na opiekę weterynaryjną i bieżace potrzeby naszych podopiecznych co wiąże się z tym, że nie stać nas na zakup odpowiedniego środka transportu.

Anonimowy Pomagacz

Dlatego też prosimy wszyskich życzliwych ludzi o pomoc.

Im nas więcej, tym większe mamy szanse na zdobycie nagrody w postaci ZWIERZAKOBUSA!!!

Wsparli

50 zł

Jago

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
629 zł
Wsparło 21 osób