Dzięki Tobie możemy wygrać Zwierzakobus!

Lidia Jarosz
organizator skarbonki

Kochani! Próbujemy po raz drugi! Tym razem musi się udać wygrać samochód. Z Waszą pomocą wszystko jest możliwe.


To Wy w zeszłym roku zgłosiliście nas do akcji, w której organizacje pamagające zwierzętom mogą dostać Zwierzakobus od Ratujemy Zwierzaki. W tym roku znowu możemy stanąć do konkursu, teraz potrzebujemy Waszego wsparcia by znaleźć się wśród 5 szczęśliwców do których trafią samochody.


Co zrobić żebyśmy wygrali Zwierzakobus?
Wpłać do naszej skarbonki jakąkolwiek kwotę i poproś o to samo swoich znajomych. Organizacje z największą liczbą wpłat od pojedynczych darczyńców dostaną samochody. Nie liczy się wysokość kwoty uzbierana w skarbonce, liczy się ilość osób, które postanowiły wesprzeć ten cel.
Akcja trwa do 16.12.2021 do północy.
Wyniki akcji zostaną ogłoszone 23 grudnia 2021.


Po akcji pieniądze uzbierane w kotowozowej skarbonce zostaną przeznaczone na potrzeby naszych podopiecznych - jeśli nie wygramy Twoja darowizna i tak pomoże kotom.


Naprawdę potrzebujemy nowego auta. Codziennie pokonujemy kilometry, żeby złapać koty na kastrację i zawieźć je na zabiegi, zabrać chorych podopiecznych do weterynarza, czy żeby wykonać najprzyjemniejszą część naszej pracy - odwieźć kota do jego nowego domu. Samochód to podstawowe narzędzie naszej pracy, o tym jak bardzo jest ważny nikomu nie trzeba tłumaczyć. Prosmy, pomóż nam zdobyć Zwierzakobusa!

Bardzo prosimy Was o pomoc i dziękujemy za każde wsparcie!

Nie znasz Fundacji KOT?
Od 2005 roku ratujemy bezdomne koty, często ofiary wypadków, naszym podstawowym zadaniem są kastracje - kastrujemy koty, by ograniczać liczbę bezdomnych zwierzaków. Czasami pod naszą opiekę trafiają też psy. Prowadzimy kociarnię i Koci Szpitalik. W Szpitaliku leczymy koty chore, a te po zabiegach kastracji mogą w nim dochodzić do siebie. Podopieczni kociarni szukają swoich nowych domów, możesz ich poznać na stronie: www.fundacjakot.pl. Może któryś wpadnie do Twojego serducha? :-)

Anonimowy Pomagacz


Poznaj kilku naszych pacjentów z roku 2021.
Kruszyna trafiła do nas w poażnym stanie, miała ropiejące rany na głowie i chore oko, teraz nie widać, że kiedykolwiek coś jej dolegało. :-)

Anonimowy Pomagacz

Rózia, kotka ze zwyrodnieniem kręgosłupa i przewlekłą chorobą nerek.

Anonimowy Pomagacz

Elizeusz, kocurek po wypadku samochodowym, trafił do nas z połamaną miednicą, tak samo, jak malutka Matylda.
Elizeusz.

Anonimowy Pomagacz

Matylda.
Anonimowy Pomagacz

Burasek to pacjent ze zdiagnozowanym rakiem przełyku.
Anonimowy Pomagacz


Trikolorka, która przeszła operację usunięcia oka.

Anonimowy Pomagacz
To tylko garstka z wielu kotów, którym mogliśmy pomóc dzięki Waszemu wsparciu. Nasze aktualne działania możesz śledzić na fundacyjnym Facebooku: Fundacja KOT

Jeszcze raz bardzo prosimy o pomoc w wygraniu Zwierzakobusa, to naprawdę wiele dla nas znaczy!
Dziękujemy za każde wsparcie.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Nina

Powodzenia!
10 zł

Mynio

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Marcin

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
16 103 zł
Wsparły 1 354 osoby