Każdy grosz na wagę życia!

Beata Bieniak
organizator skarbonki

Na “Psiakobusa” nie mamy szans — zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak każda wpłata na tej zbiórce trafi na nasze konto. Pomóżcie dać szansę tym porzuconym.

Jesteśmy jedną z tysięcy Fundacji, które cichutko, na uboczu robią to, co podpowiada im serce. W świecie wielkich organizacji jesteśmy tylko, a może aż, skromnym KundelDomkiem. Matecznikiem, ciepłym miejscem, gdzie obecnie przebywa ponad 100 zwierząt, wyrwanych przez nas z okrutnych warunków. Kochamy je, dbamy o ich zdrowie, wożąc niejednokrotnie na drugi koniec kraju w poszukiwaniu zaufanego specjalisty.

Anonimowa Pomagaczka

Jesteśmy twórcą projektu: “Fundusz Pomocy Prawnej Zwierzętom”, dzięki któremu we współpracy z mec. Karoliną Kuszlewicz, jako oskarżyciele posiłkowi, walczymy w sądach o prawa zwierząt na terenie całej Polski. Oferujemy również pomoc prawną i edukację prawną. Interweniujemy w każdej sytuacji, gdzie zagrożony jest dobrostan zwierząt. Przemierzamy czasem setki kilometrów, by dotrzeć na czas — bo czas ma w tych trudnych chwilach, najwyższe znaczenie.

Anonimowa Pomagaczka

Organizujemy akcje ratowania zwierząt z pseudohodowli. Nasz Inspektorat jest gotowy do walki o każdej porze dnia i nocy. Nigdy się nie poddajemy i jesteśmy z tego dumni!

Anonimowa Pomagaczka


Przychodzi taki czas, kiedy miłość do zwierząt przestaje być tylko pasją, a staje się sensem życia. Przychodzi taki czas, kiedy sens życia staje się ciągłą walką, radością, łzami, bezsilnością i siłą. Wszystko to jest w nas, towarzyszy nam w każdej sekundzie naszego życia. I mimo że mamy czasem wrażenie, że to walka z wiatrakami, nie poddajemy się. Toczymy tę nierówną walkę, a jej celem jest dobrostan wszystkich zwierząt. 

Niech serce podpowie Ci czy Warto nam pomagać.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

27 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Monika S.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
655 zł
Wsparło 41 osób