Zwierzakobus dla Azylu

Agnieszka LifeManagerka.pl
organizator skarbonki

Agnieszka Świetlik

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem to miejsce, które miałam okazję wielokrotnie odwiedzić, z którego zaadoptowałam dwa psy i wobec którego mam dług wdzięczności za uratowanie moich zwierzaków, kiedy były w potrzebie. 
Potrzeb fundacja ma bardzo wiele, ale jedną z kluczowych jest zakup nowego samochodu do przewożenia zwierząt np. z interwencji. Aktualnie na stanie fundacji są stare samochody, które często wymagają napraw i zamiast pomagać zwierzętom, generują dodatkowe koszty, zabierając pieniądze z fundacyjnego budżetu. Potrzebne więc jest auto, które chociaż przez jakiś czas pozwoli odetchnąć od niespodziewanych wydatków i będzie sprawnie służyć fundacji w ratowaniu zwierzaków. Oczywiście musi to być większy samochód, niż najzwyklejszy osobowy, ponieważ będą w nim przewożone klatki. 

Dodam, że problem samochodu jest bardzo ważny, ale równie istotny aktualnie jest kłopot z zatrzęsieniem i wzmożoną, wiosenną aktywnością kleszczy. Jeśli będzie taka konieczność, pieniądze z tej zrzutki zostaną wykorzystane na ratowanie psów przed zagrożeniem powodowanym przez kleszcze. 

Ja na dobry start wpłacam 2 810 zł pochodzące z wyprzedaży książek, którą przeprowadziłam na Instagramie. Za jej wsparcie swoimi książkami bardzo dziękuję Oldze Pietraszewskiej www.makehappyday.com i Gosi Włodarczyk https://www.instagram.com/pani_fizjotrener/.

Z góry dziękuję serdecznie za Wasze wsparcie i będę bardzo wdzięczna za udostępnianie tej zrzutki! Wierzę, że okazane zwierzakom dobro na pewno do Was wróci :)

Agnieszka Świetlik

www.lifemanagerka.pl

Wsparli

5 zł

Ew

9 424 zł

maadlleenn

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Lidia

25 zł

m.

uwielbiam Ciebie i kluseczki!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
20 005 zł Wsparły 242 osoby CEL: 20 000 ZŁ