Ratujemy 1000 psów! Wystarczy... 1 zł

Skarbonka konkursowa

To apel z największego schroniska dla psów w Polsce w WOJTYSZKACH pod Sieradzem. To bardza trudna interwencja. To właściwe apel ostatniej szansy…

Psy są głodzone.

Są zaniedbane i nie leczone.

Nie mają szans na ratunek.

MOŻEMY TO ZMIENIĆ TERAZ.

Wystarczy najdrobniejszy datek, nawet 1 zł. Aby otrzymać auto dla psów potrzebujemy jeszcze kilkuset wpłat, nawet na złotówkę.

Chcemy uratować jeszcze 1000 cierpiących psów z bardzo złego schroniska w Wojtyszkach. Pomóżcie nam w tym, bo interwencję już tam rozpoczęliśmy... Zobacznie jak wyglądają tam psy.

Anonimowy Pomagacz

Pierwsze 104 zwierzaki wywieźliśmy w stanie tragicznym. Reszta pozostała i… czeka na transport. Pomóżcie nam uratować pozostałe zagłodzone i chore… W tej zbiórce, na ratowanie zwierząt możemy otrzymać za darmo samochód – duży „Zwierzakobus”, którym WYWIEZIEMY WSZYSTKIE PSY z największego w Polsce schroniska, złego schroniska. Wystarczy nawet "złotówka" Państwa wpłaty – liczy się bowiem nie kwota datku a liczba osób wpłacających. Wspomóżcie te zagłodzone psy choć złotówką i wygrajmy dla nich wyjazd z „piekła na ziemi”. Wygrajmy dla Nich życie...

Anonimowy Pomagacz

W roku ubiegłym doprowadziliśmy do zamknięcia mordowni dla psów schroniskowych w Radysach, od  ponad tygodnia zajmujemy się uratowanymi psami z największego schroniska w Polsce,  z… Wojtyszek, gdzie doznały cierpienia i bólu. To wszystko wymaga nie tylko naszej pracy ale sprawnych aut do przewozu zwierząt.

Anonimowy Pomagacz

Jak można pomóc ratowanym zwierzakom zgaszonym i bez cienia nadziei, jak ten na fotografii poniżej?

Anonimowy Pomagacz

Bardzo prosto. Twoje, nawet sto groszy, czyli „złotówka” może uratować ich życie. Jak to możliwe?

Jeśli w ciągu kilku dni zdobędziemy jak najwięcej wpłat, od Darczyńców (każdy może dokonać tylko jednej płatności, chociażby na złotówkę) otrzymamy od Fundacji „Ratujemy Zwierzaki” auto do przewozu zwierząt. Jest nam ono bardzo potrzebne do transportu psów z Wojtyszek. Do tego schroniska weszlismy wraz z policją.

Anonimowy Pomagacz

W magazynach na zwłoki ujawniono sporo uśpionych psów, w tym szczeniaki... Musimy działać więc szybko, każdy dzień jest zagrożeniem dla tych zwierząt. 

Anonimowy Pomagacz

"Zwierzakobusem" planujemy zabrać ze schroniska dla psów w Wojtyszkach wszystkie potrzebujące zwierzęta.

Anonimowy Pomagacz

Mamy dla nich nowe domy. Nie mamy jednak czym wozić psów z interwencji, często ich ratunek zależy tylko i wyłącznie od tego czy mamy auto do przewozu zagłodzonych psów.

Anonimowy Pomagacz

Rocznie odbieramy ponad 2000 zwierząt, przyjmujemy ok. 3 tysięcy zgłoszeń interwencji i to z całego kraju.  

Aby uratować zwierzęta często liczy się czas dotarcia na miejsce. Bez sprawnych aut, którymi będziemy mogli nieść pomoc - nie uda nam się ich uratować.

To dla tych skrzywdzonych psów z Wijtyszek to wielka nadzieja. To jeden z zagłodzonych psów odebranych z tego schroniska...

Anonimowy Pomagacz

Akcję, prowadzimy tylko kilka dni. Państwa wsparcie jest bardzo ważne dla ratowanych zwierząt. Bardzo za to dziękujemy. 

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Janusz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Barbara K

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 821
Wpłat
Zebrano: 118 712,22 zł
Wesprzyj