Ratujemy psy przed mrozem

Przyszła zima, od kilku dni mamy kilkadziesiąt zgłoszeń dotyczących zamarzających psów! Jedno zgłoszenie bardziej dramatyczne od drugiego.  Pomóżcie nam dziś w ratowaniu psów, które mogą nie przeżyć. Nie mamy czym ich wozić, mamy dwa zepsute auta. Dzięki Waszej pomocy możemy za dwa dni otrzymać nowy pojazd. 

Chcemy - musimy tym zwierzętom pomóc. Od kilku dni jeździmy non stop na interwencje po całej Polsce. Oto przykład zgłoszenia spod Szczecina. Pies trzymany bez budy. Zabieramy go...

Anonimowy Pomagacz

W nocy wyjechaliśmy w różne strony Polski: Piła, Zielona Góra, Kraków, Częstochowa i Białystok. 

Ten pies po którego ruszyliśmy żyje na śniegu przed budą i dogorywa. Żywcem jedzą go pchły. Zaparzona od sfilcowanej sierści skóra sprawia mu ból i cierpienie. I jeszcze złamana noga….

Anonimowy Pomagacz

Publikujemy fotografie z kilku tylko zgłoszeń, abyście wiedzieli, że nie zostawiamy tych naszych braci mniejszych bez pomocy...

Anonimowy Pomagacz

Robimy wszystko, by nie zamarzały na dworze. Blokuje nas brak finansów na opłatę paliwa za transporty dla tych zwierząt i hoteli oraz lekarzy weterynarii. To ogromne koszty. Mamę z dwoma szczeniakami uratowlaiśmy w Czerwińsku nad Wisłą.

Anonimowy Pomagacz

Od kilku lat siedziała w beczce przypięta na łańcuchu. Kiedy ją uwalnialiśmy nie wiedziała co się dzieje...

Oto kolejny pies, któremu pomagamy. Jego oczy mówią wszystko...

Anonimowy Pomagacz

Za kilka godzin przywieziemy kilkanaście kolejnych zwierząt. Jutro podobna liczbę. I tak codziennie. Pomóżcie nam… Ciągle walczymy, ale naprawdę bez Was nie damy rady...

Anonimowy Pomagacz

Uratowaliśmy także kolejnego psa w powiecie Mińsk Mazowiecki. Wegetował w beczce na terenie zakładu. 

Anonimowy Pomagacz

Ciężko uwierzyć w tą zupełną znieczulicę... Kolejne beczki i kolejne uratowane dwa psy. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

To nie koniec. To tylko kropla w morzu zgłoszeń... Prosimy bardzo o udostępnianie tej zbióki i pomoc. Sami nie damy rady.

Interweniujemy także pod Białymstokiem, przy zgłoszeniu psa trzymanego w metalowej konstrukcji pralki. Tak, proszę Państwa... w pralce. Jego też zabieramy.

Anonimowy Pomagacz

Obecnie pod opieką mamy ponad 300 psów odebranych z interwencji. Tylko w tym tygodniu przyjedzie około 70 nowych - uwolnionych z beczek i łańcuchów, w tym uratowane przez zamarznięciem szczeniaki.

Anonimowy Pomagacz

Liczy się naprawę każda złotówka, szczególnie teraz gdy nie tylko z zebranych środków możemy uratować kilkadziesiąt psów. Ale wsparcie każdego darczyńcy do 16 grudnia br. przybliża nas do otrzymania nowego samochodu do przewozu zwierząt od Fundacji „Ratujemy Zwierzaki”. Mamy dwa zepsute auta i nie mamy czym jeździć na kolejne interwencje. Pomożcie nam w tym. Czasami gdy dojeżdżamy na miejsce widzimy niestety takie widoki jak poniżej. Chcemy więc zdążyć nowym samochodem na czas...

Anonimowy Pomagacz

"Zwierzakobusem" będziemy ratować jeszcze więcej psów i kotów i zrobimy to szybciej. Powstał nowy patrol interwencyjny, całodobowy - tylko brak nam auta. Mamy 48 godzin by prosić Państwa o wsparcie w działaniach. Bardzo więc o to prosimy.

Wsparli

20 zł

Sylwek G

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
234 561 zł
Wsparły 7 824 osoby