Wygrajmy to razem!

Aneta Swiniarska
organizator skarbonki

Wygrana pozwoli nam ratować kolejne zwierzęta! Nasze kojce wymagają remontu, część z nich, z powodu innych, pilniejszych wydatków jest wyłączona z użytku. Mamy nadzieję, że dzięki wygranej będziemy mogli je wyremontować I pomagać na jeszcze większą skalę. Wszystko w kliknięciach Twoich i ludzi, którym podeślesz link do naszej skarbonki…

Anonimowy Pomagacz

Każdy z Was, kto był u nas, wie, jak bardzo dbamy o to, by nasi podopieczni mieli u nas jak najlepiej. Zawsze spełniamy aktualnie panujące przepisy dotyczące wielkości kojców, ich zabezpieczenia i wszelkich obowiązków, które leżą po naszej stronie, wszystko po to, by nasi podopieczni byli bezpieczni i mieli szansę na nowe domy. Dbamy o ich dietę, socjalizację, kastrację, sterylizację, szczepienia, czy chipowanie. Trudno w to uwierzyć, ale nie jest to norma, w każdym ze schronisk. WRAZ Z POCZĄTKIEM ROKU ZMIENIAJĄ SIĘ PRZEPISY DOTYCZĄCE WIELKOŚCI KOJCÓW MIESZKALNYCH NASZYCH PSIAKÓW. Przygotowując się do tych zmian, rozbudowujemy kojce i remontujemy, te, które wymagały już napraw i odświeżenia. Kosztorys spędza nam sen z powiek…

Pod wyłączną opieką Fundacji Schroniska Funny Pets znajduje się aktualnie 69 zwierząt, abyśmy mogli zagwarantować im bezpieczeństwo i własny kąt będziemy musieli zakupić lub zbudować około 30 tego typu kojców (https://tiny.pl/wd5m3) GŁOSUJĄC NA NAS DAJECIE SCHRONIENIE DLA PODOPIECZNYCH NASZEJ FUNDACJI, KTÓRĄ W WIĘKSZOŚCI STANOWIĄ SENIORZY, KTÓRYMI NIKT NIE ZECHCIAŁ SIĘ ZAOPIEKOWAĆ. Aktualnie Czartki są ich domem, w którym są kochane. Mamy nadzieję, że nasza praca i serce, które wkładamy w pomoc tym, którzy sami nie mogą o nią prosić, zostaną wynagrodzone w Waszych nawet najmniejszych wpłatach, które dadzą nam, małej Fundacji, szansę na wygraną.

Anonimowy Pomagacz

Dorzuć się do skarbonki Fundacji Schroniska Funny Pets i pomóż zdobyć nam dofinansowanie na pomoc psom i kotom z Czartek! Jak? Wpłać dowolną kwotę, wygrywa ta organizacja, w której skarbonce będzie jak najwięcej wpłat. Liczy się ilość wpłat indywidualnych Darczyńców! 

Anonimowy Pomagacz

Celem naszej Fundacji jest działanie na rzecz bezdomnych psów i kotów, które zostały porzucone i skazane na bezdomność. Większość naszych podopiecznych to seniorzy, których szanse na adopcje są bardzo małe, ale nie poddajemy się i każdego dnia szukamy domów dla naszych Czartkowiaków. Obecne czasy są trudne także dla nas, ale walczymy, próbujemy odmienić los tych bezbronnych zwierząt i znaleźć im kochające domy.

Anonimowy Pomagacz

W tamtym roku walczyliśmy o Zwierzakobusa, niestety się nie udało, do dziś spłacamy raty za samochód, który musieliśmy kupić, bo z dnia na dzień zostaliśmy bez sprzętu ratującego czworonożne życia. Niestety, z czasem lista potrzeb się nie skróciła, a my zastanawiamy się, z czego będziemy musieli zrezygnować, gdy kolejny raz wpadnie nam “nieplanowany wydatek”... Z leków na serce naszych seniorów, ratowania szczeniaków znalezionych pośrodku niczego, a może wsparcia behawiorysty? 

Anonimowy Pomagacz

Przewidziane nagrody to: 3 x 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 10 000 zł. To oznacza, że 12 Organizacji wygra dotacje, a kolejne 8 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe. O wygranej decyduje liczba pojedynczych wpłat na Skarbonki konkursowe. Cała kwota, którą zgromadzicie na naszym koncie trafi do Czartkowiaków.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Dziękujemy, że wspierasz właśnie naszych podopiecznych <3 Chcesz nas lepiej poznać, zajrzyj na naszego Facebooka: Fundacja Schroniska Funny Pets w Czartkach.

Wsparli

21 zł

Kasia Sobczak

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
7 155 zł
Wsparło 558 osób