Pomocy dla Nuki i Oriona!

Wsparło 28 osób
440 zł (29,33%)

Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2015

Zakończenie: 6 Marca 2016

Wspaniali Darczyńcy!

Dziękujemy Wam za dar serca dla Nuki i Oriona.

Dziękujemy również Paniom z Dąbrowy Górniczej, dobrowolnie zaangażowanym w pomoc opuszczonym zwierzętom oraz w skuteczne poszukiwanie rodziny adopcyjnej.

Pieski oraz kotki do dnia adopcji pozostawały w mieszkaniu zmarłej właścicielki. Panie dzieliły się obowiązkami: karmieniem, podawaniem leków, wyprowadzaniem na spacery. Dzięki ogłoszeniom adopcyjnym oraz inne formom poszukiwania, zgłosiła się rodzinka, która jeszcze przed świętami zapragnęła odwdzięczyć się losowi i podzielić się swoim wielkim szczęściem ze zwierzętami w potrzebie. Małżeństwo wybudowało dom i wprowadzało się do swojego nowego gniazdka tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Poznawszy traumatyczny los Nuki i schorowanego staruszka Oriona postanowili przygarnąć ich do siebie. Panie w moim imieniu przeprowadziły transport adopcyjny (poprzedzony wizytą przedadopcyjną), za co jestem im bardzo wdzięczna. Uprzednio wykonały Orionkowi badanie poziomu hormonów tarczycy i badanie poziomu enzymów trzustkowych. Kupiły dla Orionka kolejne porcje leków i karmę weterynaryjną. Koszt badania krwi, leków i karmy rozliczymy ze zbiórki aukcyjnej.

Pieski pojechały do nowego domu z ogrodem w Tychach.

Jestem wzruszona zaangażowaniem dobrodusznych kobiet z Dąbrowy Górniczej. Zaadoptowały kocięta pani Eli, zabrały także panią Basię, matkę zmarłej Eli, aby przekonała się, że zwierzątka powędrowały do wspaniałych, odpowiedzialnych rodzin.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 28 osób
440 zł (29,33%)