Nasza fundacja potrzebuje pomocy... Pomożecie?

Wsparło 37 osób
1 132 zł (11,32%)
Brakuje jeszcze 8 868 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Września 2020

Zakończenie: 30 Grudnia 2021

Kochani, w naszej fundacji nieustannie ratujemy zwierzaki różnych gatunków. Jak wiadomo, utrzymujemy się jedynie z darowizn, co jest największym naszym problemem. Często musimy Was prosić o wsparcie finansowe, by móc dalej pomagać. Dlatego i dziś zwracamy się z prośbą, choćby o najdrobniejsze kwoty wsparcia, gdyż mają  one  dla fundacji ogromne znaczenie.

Działamy głównie na terenie Torunia, ale bardzo często jesteśmy na terenach całej Polski. Reasumując, jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc zwierzakom! Jak wiecie, bardzo często podejmujemy się trudnych zadań... Możecie je śledzić głównie na stronie naszego fb.

Uwierzcie, ciężko jest patrzeć na krzywdę zwierząt, ale jeszcze gorzej jest nam prosić o pomoc, a bez wsparcia takie działania nie są możliwe.

Członkowie fundacji również wkładają sporo prywatnych pieniędzy każdego miesiąca, by utrzymać zwierzęta. Ale to kropla w morzu, patrząc na skalę potrzeb...

W ciągu roku przemierzamy tysiące kilometrów, by być tam, gdzie nas potrzebują... Samo paliwo kosztuje nas w tysiącach złotych. Kupiliśmy za swoje prywatne pieniądze auto, które do dziś dnia służy nam tylko do celów fundacyjnych, bo pracy jest tyle, że nie mieliśmy już szans przemieszczać się  autem prywatnym (osobowym).

Jednym słowem robimy co w naszej mocy. Ponadto, pod dachem fundacji mamy ponad 40 zwierząt, jak już wcześniej wspominaliśmy to zwierzęta różnego gatunku. Przebywają one w fundacji, a fundacja jest to  dom jednorodzinny, który stał się azylem tych  uratowanych zwierząt.

Są to głównie ciężko chore, potrzebujące sporych nakładów finansowych stworzenia. Nieustannie zajmujemy się nimi  dzień i noc. Jaka to praca, możecie sobie wyobrazić. Zapewniamy wszystkim zwierzakom opiekę weterynaryjną, jak również stale polepszamy  im ich warunki bytowe, tak by w fundacji czuły się jak w domu. Niestety większość z nich, to zwierzęta nieadopcyjne. 

Bez wsparcia dobrych ludzi, nie mamy szans działać. Pomóżcie nam, ratując zwierzaki choćby symboliczną złotówką. To nie dla nas wsparcie, prosimy o wsparcie dla nich, czyli dla zwierząt. My członkowie fundacji całą naszą pracę wykonujemy charytatywnie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
Wsparło 37 osób
1 132 zł (11,32%)
Brakuje jeszcze 8 868 zł
Wesprzyj