Życie albo śmierć - 100 lisów czeka na ratunek!

Wsparło 1 688 osób
52 050 zł (104,1%)

Rozpoczęcie: 25 Września 2020

Zakończenie: 30 Listopada 2020

JESTEŚCIE NAPRAWDĘ WSPANIALI!! ♥ ♥

Dzięki Wam udało się zrealizować wspaniałą inicjatywę, która na początku wydawała się niemożliwa!! 

Dzięki Waszemu OGROMNEMU wsparciu udało się uratować prawie 100 lisów przed okrutną śmiercią i przerobieniem na futra. Udało się też wybudować kilkanaście specjalistycznych wolier w których zamieszkały odebrane z fermy futrzarskiej lisy. Dzięki Wam mogliśmy zorganizować kilkadziesiąt profesjonalnych transportów, które zawiozły liski w najbardziej odległe części Polski, a przede wszystkim do nowego życia! ♥ 

Podjęta przez nas inicjatywa pokazała, że warto walczyć o każde żyjące stworzenie nawet jeśli jest to bardzo trudnę i z początku wygląda na nieosiągalne. 

Ogromnym sukcesem jest to że ferma z której zabraliśmy liski została definitywnie zamknięta przez Powiatowego Lekarza Weterynarynari w Pabianicach i już nigdy nie zginie na niej żadne zwierzę. 

Bardzo chcielibyśmy aby każde zwierzę futerkowe mogło stać się tak szczęśliwe jak uratowane przez nas lisy. Niestety w Polsce wciąż brakuje odpowiednich przepisów prawa, które zakazywały by hodowli zwierząt na futra. 

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim ośrodkom rehabilitacji dzikich zwierząt, osadom leśnym, ostojom edukacyjnym, Ogrodowi Zoologicznemu w Poznaniu które zgodziły się przyjąć liski z naszej interwencji i podarować im bezpieczną przystań. To dzięki Wam cała podjęta przez nas akcja zakończyła się sukcesem. Teraz największym szczęściem jest dla nas obserwowanie metamorfoz jakie przechodzą liski w nowych miejscach. Od pierwszych chwil kiedy poczuły co to ziemia, a nie stalowa klatka do kolejnych dni kiedy zaczynają radośnie się bawić i czują co to życie. 

Dzięki Wam mogliśmy zamienić strach i oczekiwanie na śmierć na godne życie jakie powinno być zagwarantowane każdej istocie. 

Dziękujemy, że byliście z nami i wsparliście tak ważną dla nas inicjatywę. 

Zapraszamy Was do śledzenia losu lisków w nowych miejscach na naszej stronie na facebook'u.

Pozdrawiamy ♥ ♥ ♥ ♥

Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 

ul. Piotrkowska 117 lok.19, 90-430 Łódź

1% KRS: 0000014017

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
221 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 688 osób
52 050 zł (104,1%)