Ocal od śmierci - walka o życie Luny!

Wsparło 126 osób
3 110 zł (62,2%)
Brakuje jeszcze 1 890 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Kwietnia 2021

Zakończenie: 31 Maja 2021

08 Maja 2021, 12:28
Luna u lekarza

Dzisiaj kolejna wizyta Lunki i lekarza weterynarii!

Pokaż wszystkie aktualizacje

15 Kwietnia 2021, 14:44
Wizyta w lecznicy

Luna dzisiaj w lecznicy! Trzymajcie kciuki i bardzo  apelujemy do Was o wsparcie leczenia Lunki :( Nie pozwólmy aby ta uśmiechnięta psia dzewczynka dalej cierpiała!

Niektóre choroby powodują ogromny ból i cierpienie. Taką chorobą skóry dotknięta jest młoda suczka Luna, podopieczna naszej organizacji. Zaawansowana atopia skóry pomimo leczenia ma częste nawroty. Każdy taki nawrót to niewyobrażalny ból i konieczność ponownej walki o zdrowie, a nawet życie Luny.

Czerwone rozległe plamy w okolicach pachwin, brzucha, wyłysienia wokół oczu, świąd i swędzenie, które są nie do zniesienia to tylko niektóre dolegliwości, z którymi musi zmagać się Luna. 

Luna jest młodą, pełną energii suczką, która każdego dnia pokazuje, jak bardzo pragnie żyć. Niestety choroba w znacznym stopniu utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Aby suczka mogła w miarę normalnie funkcjonować, potrzebne jest specjalistyczne i długotrwałe leczenie. Zapewniliśmy Lunie opiekę najlepszych specjalistów weterynarii z zakresu dermatologi.

Po wykonaniu szeregu badań okazało się, że Lunie pomaga tylko jeden lek. Niestety lek ten oraz terapia pomocnicza to koszt, który przekracza nasze możliwości. Miesięcznie potrzebne jest około 650 zł na podanie jednej dawki leku oraz zakup specjalistycznej antyalergicznej karmy. 

Chcemy dać Lunie szanse, spróbować wszystkiego, aby odmienić jej los. Niestety sami nie damy sobie z tym rady, dlatego z całego serca prosimy Was o wsparcie w sfinansowaniu specjalistycznego leczenia Luny. Mówi się, że tylko z pomocą silnych można pomóc najsłabszym. Luna potrzebuje naszej pomocy!

Będziemy wdzięczni za każdy podarowany Lunie grosik, który jest iskierką nadziei na lepsze życie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
217 zakończonych zbiórek
Wsparło 126 osób
3 110 zł (62,2%)
Brakuje jeszcze 1 890 zł
Wesprzyj