Nie pozwólmy naturze produkować bezdomności !

Zbiórka zakończona
Wsparło 41 osób
750 zł (100%)

Rozpoczęcie: 22 Sierpnia 2014

Zakończenie: 15 Października 2014

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Małych kociąt nie usypiać, bo szkoda, bo żal... Ale kiedy kotka już nie jest w stanie ich opatrywać i wykarmiać, kiedy urosną - nie żal oddać do schroniska. STERYLIZUJMY KOTKI!! To bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze. Nie pozwólmy naturze produkować bezdomności!

NIE POZWÓLMY UMIERAĆ ZABŁĄKANYM KOCIĘTOM!
 

Bardzo prosimy Państwa o pomoc w zakupie żywołapek dla kotów. Ten sprzęt jest nam niezbędny, aby kontynuować działalność przeciwdziałającą i zapobiegającą bezdomności kotów. Byliśmy w posiadaniu 10 takich klatek, z czego do dyspozycji mamy zaledwie 3. Pozostałe klatki są w stałym użyciu..


 

Nie chodzi tu jedynie o łapanie ciężarnych kotek. Łapiemy także kotki chore, żeby je wyleczyć. Pamiętajmy, że dzikie koty to Dobro Narodowe!
 

MIĘDZY DOBREM I ZŁEM. CZŁOWIEK - jest albo jednym, albo drugim. ZAWSZE JEST SILNIEJSZY. Wskutek zmian środowiska kotki mają rujkę wiele częściej. Niewinne niczemu. Ani własnej męczarni. Ani umieraniu. ANI KOLEJNYM KOCIĘTOM PRZYCHODZĄCYM NA ŚWIAT! Na sugestię sterylizacji kotki - deklarowanej przez osobę widzącą kolejne umierające kocięta gospodarz odpowiedział: nie, niech dzieci się trochę pobawią! Potem się utopi …

Chcielibyśmy zakupić 7 klatek, żeby niezwłocznie móc realizować zgłaszane interwencje. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 41 osób
750 zł (100%)