Zatrzymajmy cierpienie. Bez Waszego wsparcia nie uratujemy ani jednego zwierzaka...

Supported by 741 people
31 127 zł (88,93%)

Started: 30 October 2019

Ends: 07 January 2020

Kochani Darczyńcy, zrobię wyjątek i powiem coś od siebie, gdyż to ja zrobiłam zbiórkę. Chociaż nie lubię prywaty... Mam na imię Katarzyna. Na fb znajdziecie mnie jako Katarzyna Łakowicz. Działam 4 lata w Inspektoracie OTOZ Animasl w Gorzowie. Jestem zastępcą koordynatora. Jest nas kilka osób. Dosłownie...

I gdy mieliśmy kryzys finansowy postanowiłam zrobić tę zbiórkę. W akcie smutku i rezygnacji. Gdy nie masz zaplecza finansowego na leczenie trudno pomagać. Rezultat przeszedł nasze wyobrażenie. Na naszym fb robimy systematycznie zbiórki zwierzętom w potrzebie. Ale to jest wolontariat, poświęcamy swój czas na interwencje i do nocy odpisujemy na zgłoszenia, robimy ogłoszenia. I nie da się każdego zwierzaka pokazać, Codziennie dostajemy prośby o pomoc. Nie da się pokazać każdego zwierzaka. Stale pod naszą opieką w domach tymczasowych, hotelach, schronisku są zwierzęta z naszych interwencji. Są stale koty w ilości około 50 w rotacji, szczeniaki (obecnie 16) dwa psy w hotelu, wymiany bud, sterylizacje i kastracje zwierząt z interwencji, a także osób prywatnych, którzy mają  ambiwalentny stosunek do zwierząt.

Chcę tylko powiedzieć, że jest nas kilka osób a  skala naszej pomocy naprawdę jest duża. Widać to w Gorzowskich lecznicach i na dokumentach które otrzymujemy do zapłacenia. Niczego nie ukrywamy,  jesteśmy uczciwi. ZAWSZE możemy się okazać dokumentami, gdyż to pieniądze Wasze i nie mamy nic do ukrycia. Dzięki Waszej pomocy nie mamy obecnie zadłużenia w lecznicach. Zdjęcia zwierząt to fotki zwierząt, które dostały pomoc kastracji, sterylizacji, leczenia, budy czy szczepień... Zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji na naszym fb.

Podaje swój numer w razie pytań - 502401818 Katarzyna Jeżeli chcecie porozmawiać, dowiedzieć się więcej, działać z nami czy adoptować. Dziękujemy za Wasze dobro! Co można powiedzieć ludziom, którzy są tak dobrzy i nas wspierają? Po prostu kłaniamy się nisko. To kilka zwierząt,  którym pomogliście. W ich imieniu dziękujemy.

Wasi Animalsi z Gorzowa. Razem można więcej!

 

Zapraszamy na nasz facebook tutaj KLIK. OTOZ Animals koniecznie z dopiskiem Inspektorat Gorzów Wlkp.

Loading...

60 zł

Google Pay

6 darowizn na tę zbiórkę, ostatnia
Organizator
6 aktualnych zbiórek
274 zakończone zbiórki
Supported by 741 people
31 127 zł (88,93%)