Fundacja RatujemyZwierzaki.pl

6 Stałych Pomagaczy
Remigiusz Remo Bogdanowicz
25 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

W RatujemyZwierzaki.pl mamy jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko portalem, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z członkami i członkiniami organizacji zwierzęcych. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych. A my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia.

Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. Od 2019 roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę 1% podatku. Dzięki Wam zakupiliśmy już dziewięć samochodów interwencyjnych - Zwierzkobusów. O szczegółach tego pełnego emocji przedsięwzięcia możecie przeczytać tutaj KLIK.

Pamiętajcie o nas, rozliczając swój PIT! Przekażcie nam swój 1% i pomóżcie ufundować Zwierzakobusy! Wpisz KRS 0000396361, cel ZWIERZAKI.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Wkładamy dużo wysiłku w to, by do zwierzaków dotarła pomoc!

6 Stałych Pomagaczy
Remigiusz Remo Bogdanowicz
25 zł miesięcznie