Otul ciepłem zwierzaki i daj bezpieczne życie bezdomniakom w Światowy Dzień Zwierząt!

Zbiórka zakończona
Wsparły 5 142 osoby
178 146,66 zł (118,76%)

Rozpoczęcie: 4 Października 2023

Zakończenie: 15 Listopada 2023

Godzina: 23:58

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
31 Października 2023, 12:41
Aktualizacja

Kochani, Wasze dobre serduszka nie powinni już nas zaskakiwać, a jednak! Zbiórka miała zakończyć się dziś, ale Wy cały czas otulacie ciepłem zwierzaki!

W związku z tym postanowiliśmy przedłużyć naszą akcję - przekazywać dobro bezdomnym zwierzakom możecie jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie tych, którzy najbardziej ze wszystkich potrzebują ratunku!

Pokaż wszystkie aktualizacje

20 Października 2023, 12:26
Aktualizacja

Drodzy, Wasz udział w naszej akcji "Otul ciepłem zwierzaki", jak zawsze rozgrzewa i nasze serca - dzięki Wam ogrom zwierzaków otrzyma pomoc. 

Niestety, ostatnie lata były ciężkie dla Organizacji zwierzęcych. Wiele z nich zakończyło działalność, nie nadążając za rosnącymi cenami i niezmniejszającą się bezdomnością zwierząt. W związku z tym podnosimy kwotę zbiórki o 50 tys. - wierzmy, że uda nam się zebrać jeszcze więcej środków na ratowanie bezdomnych zwierząt. 

Wiemy, że wobec żadnego zwierzęcia w potrzebie nie przejdziecie obojętnie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

11 Października 2023, 13:51
Dziękujemy, że razem z nami otulacie ciepłem zwierzaki!

Jesteśmy oniemiali! Wasza moc dobrych serc sprawiła, że osiągnęliśmy już ponad 60% celu! Dzięki Wam wiele zwierząt nie zmarznie tej zimy. 

Dzięki zebranym środkom Fundacje i Stowarzyszenia będą mogły ogrzać swoje azyle. Przy rosnących cenach prądu takie wsparcie będzie niezmiernie ważne. Wszyscy ze strachem czekają na zimę, bo wiedzą, że będzie ciężko, nie wiedzą tylko jak bardzo... W naszej akcji "Otul ciepłem zwierzaki" bierze udział kilkadziesiąt Organizacji charytatywnych, w których żyje kilkaset zwierząt. To jest ogromna liczba czworonogów, potrzebujących pomocy. 

A już niebawem konkurs "Łap dotacje na Organizacje". W ubiegłych latach kilkanaście Organizacji otrzymało od nas dotacje w łącznej wysokości ponad 500 000 zł na ratowanie zwierząt. Nadchodzą jednak zmiany, będzie się działo! W tym roku więcej Organizacji otrzyma pomoc dzięki naszemu konkursowi. Zostańcie z nami, o wszystkim będziemy informować!

Bezdomne zwierzęta są w tragicznym położeniu. Brakuje czasu, miejsca i środków, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim tym niewinnym istotom, cierpiącym przez ludzi. Wysokie rachunki za leczenie, jedzenie, media, ogrzewanie i paliwo mogą być gwoździem do trumny niejednej fundacji i stowarzyszenia...

Zwierzęta potrzebują naszego wsparcia. Być może teraz będą potrzebować go bardziej, niż kiedykolwiek. Uruchamiamy więc kolejną edycję akcji pomocowej z okazji Światowy Dnia Zwierząt - "Otul ciepłem zwierzaki". Cel jest prosty - chcemy zebrać środki, które pozwolą ogrzać zwierzaki!

Pod tą zbiórką każda osoba może założyć skarbonkę, z której środki przeznaczymy dla Organizacji, wybranych przez twórców skarbonek. Jeśli chcecie otulić ciepłem zwierzaki, a nie znacie żadnej Organizacji, ratującej zwierzęta - bez obaw. Możecie wesprzeć zbiórkę, a środki powędrują do Organizacji, które wezmą udział w akcji.


W zeszłym roku udało nam się zebrać ponad 150 tys. zł na ratowanie zwierząt! To wielki sukces i ogromna pomoc, która popłynęła do zwierząt dzięki Wam!

#otulciepłemzwierzaki - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków, otulonych ciepłym kocykiem lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulciepłemzwierzaki

Wiele bezdomnych zwierząt jedyne, co zna, to gorzki smak samotności, porzucenia, głodu i bólu. Część z nich jest już bezpieczna i żyje w azylach, które mogą nie przetrwać do nowego roku. A przecież zwierząt w potrzebie jest nadal tak dużo...

Mamy takie marzenie, żeby poruszyć cały Internet, całą Polskę i cały świat, by zjednoczyli się dla zwierzaków i otulili je ciepłem! To jak, dołączycie do nas, abyśmy razem nieśli pomoc?

---

Regulamin zbiórki "Otul ciepłem zwierzaki"

Organizator
3 aktualne zbiórki
28 zakończonych zbiórek
Wsparły 5 142 osoby
178 146,66 zł (118,76%)