Fundacja Ratujemy.pl

Wspieraj co miesiąc

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Reprezentant Monika Urban

E-mail kontakt@ratujemyzwierzaki.pl

Telefon 61 278 78 11

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

RatujemyZwierzaki.pl to największy serwis zbiórkowy dla Fundacji i Stowarzyszeń, które ratują bezdomne zwierzęta. Mamy jeden cel - pomóc jak największej liczbie zwierząt! Bo miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do bezbronnych istot. Niestety, one cierpią głównie z ręki człowieka...

Jesteśmy nie tylko serwisem internetowym, ale przestrzenią, w której Pomagacze spotykają się z Organizacjami, walczącymi o zwierzęta. Efektem tego wirtualnego spotkania jest niesamowita pomoc, jaka płynie do tych najsłabszych, a my jesteśmy pośrednikiem, który to umożliwia. Dzięki temu możemy działać na wielu płaszczyznach jednocześnie. Poza rozwijaniem serwisu oraz wspieraniem merytorycznym i marketingowym Organizacji dla zwierząt prowadzimy też zbiórki 1,5% podatku. 

Wesprzyj działania Fundacji Ratujemy.pl:

KRS Fundacja Ratujemy.pl: 0000819398

Razem zbudowaliśmy społeczność miłośników i obrońców zwierząt, którzy troszczą się o ich los. Dzięki wsparciu Darczyńców możemy pomagać wielu Organizacjom jednocześnie - każda Fundacja i Stowarzyszenie, niezależnie od swojej rozpoznawalności czy wielkości, otrzyma u nas pomoc. Od kilku lat, dzięki zbiórkom procenta podatku, prowadzimy nietypowe akcje, wspierające Organizacje dla zwierząt. Dzięki 1% podatku mogliśmy kupić samochody interwencyjne - Zwierzkobusy, które od kilku lat pomagają Fundacjom i Stowarzyszeniom docierać z ratunkiem wszędzie tam, gdzie jest on najbardziej potrzebny.

Od 2 lat organizujemy akcję "Łap dotacje na Organizacje!", w ramach której przeznaczyliśmy ponad 1 000 000 zł na wsparcie współpracujących z nami Organizacji. W ten sposób stworzyliśmy jedyny w Polsce fundusz pomocy zwierzętom. Wiemy, że Fundacje i Stowarzyszenia zwierzęce nie mają możliwości ubiegania się o dotacje czy granty, nie są też wspierane przez publiczne instytucje. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom Organizacji, z którymi współpracujemy, i dać im możliwość uzyskania dotacji od RatujemyZwierzaki.pl na ratowanie zwierząt. Mogliśmy stworzyć tę akcję tylko i wyłącznie dzięki hojności Darczyńców, którzy przekazali nam swój 1% podatku.


W 2024 roku również przystępujemy do powalczenia o 1,5% dla zwierzaków. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by rozpowszechniać działalność społeczną na rzecz zwierząt. Wkładamy dużo wysiłku w to, by do zwierzaków dotarła pomoc!

Wesprzyj działania Fundacji Ratujemy.pl:

KRS Fundacja Ratujemy.pl: 0000819398

Sprawozdania

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej