To koniec azylu! Nie uratuje ani jednego psa więcej...

5 706,86 zł
Wsparło 186 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 14 Czerwca 2024

Zakończenie: 30 Lipca 2024

Godzina: 23:59

Każdy dzień porzuconych zwierząt jest walką, której nie powinny musieć toczyć. Ich smutne i przerażone oczy mówią wiele o niesprawiedliwości, której doświadczają... 

Stowarzyszeniu, które od ponad 10 lat ratuje zwierzęta najbardziej potrzebujące, okaleczone, cierpiące, grozi upadek z uwagi na brak środków na leczenie i utrzymanie zwierząt przebywających pod ich opieką! Teraz ten bezpieczny azyl staje w obliczu najgorszego koszmaru.

Ponad 120 zwierząt - psów i kotów, które trafiły pod opiekę stowarzyszenia w najtrudniejszym momencie - tuż po pandemii i w momencie czasie wojny na Ukrainie, wygenerowała potężne koszty, zarówno w gabinetach weterynaryjnych, jak i w miejscach przetrzymania zwierząt, za które organizacja również musiała płacić. I w ten sposób zobowiązania finansowe stowarzyszenia urosły do kwoty ponad 200 tys. zł! Tyle właśnie "kosztowało" życie zwierząt, którym Stowarzyszenie Vox Animalium nie odmówiło pomocy. Obiektywnie to kwota olbrzymia, ale przecież życie tych istot, uwolnienie ich od cierpienia, danie nowej szansy na życie wolne od bólu - to wartość zupełnie bezcenna.

Wszystkie osoby działające w organizacji to wolontariusze, działający bez wynagrodzenia, a wyłącznie z potrzeby serca. Niestety organizacja nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania, dlatego tak ważne jest każde otrzymane wsparcie, dlatego właśnie TA ZBIÓRKA to ich "być albo nie być". Oni chcą BYĆ, chcą RATOWAĆ potrzebujące zwierzęta, chcą DZIAŁAĆ. Ale by tak się stało, muszą mieć środki na pokrycie dotychczasowych zobowiązań za leczenie zwierząt oraz ich pobyt w placówkach tymczasowych oraz środki na to, by móc przyjmować pod opiekę kolejne potrzebujące zwierzęta. A przypomnijmy, że z punktu widzenia czworonogów nadchodzi jeden z najtrudniejszych okresów w roku - wakacje, gdy właśnie najwięcej zwierząt zostaje porzuconych.

Ta zbiórka to szansa na to, żeby organizacja mogła nadal istnieć, będąc bezpieczną przystanią dla wszystkich tych zwierząt, które inni okrutnie traktują, ignorują, nad którymi się znęcają.

Przysłowie mówi, że "wystarczy chcieć, by móc osiągnąć to, czego się pragnie". Oni CHCĄ, nawet bardzo! Ale w tym przypadku to niestety nie wystarczy, bo potrzebne są jeszcze fundusze. Wystarczy jednak, byście Wy chcieli im pomóc i te dwie potężne siły - Wasza chęć wsparcia i ich chęć ratowania najbardziej potrzebujących zwierząt - mogą zdziałać prawdziwe cuda!

Utwór "Psi Los" zespołu Hook ma być głosem dla tych, którzy nie mogą się bronić. Poprzez opowieść o historii wielokrotnie porzucanego psa ma zwrócić nasze oczy na problem bezdomności zwierząt i inspirować do działania na ich rzecz.

Prosimy o Wasze wsparcie - dołączcie do naszej zbiórki i wspólnie uratujmy Stowarzyszenie Vox Animalium, które niesie pomoc zwierzętom w potrzebie!

Zbiórka towarzyszy premierze teledysku zespołu Hook i towarzyszącej mu akcji charytatywnej zespołu Hook "Psi Los"

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
35 zakończonych zbiórek
5 706,86 zł
Wsparło 186 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej