Otul miłością maluchy z okazji Dnia Dziecka!

Wsparły 2 734 osoby
83 859,37 zł (83,85%)
Brakuje jeszcze 16 140,63 zł

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 31 Maja 2024

Zakończenie: 1 Lipca 2024

Godzina: 23:59

Już po raz drugi startujemy ze zbiórką "Otul miłością maluchy!" i wyzwaniami, w ramach których 4 Organizacje otrzymają mikrodotacje na łączną kwotę 20 tys. zł. 

Życie bezdomnych zwierząt rozpoczyna się od cierpienia. Nie tak wyobrażamy sobie los dziecka, prawda? Głód, zimno i strach to pierwsze, czego się uczą i co przez kolejne lata będzie ich jedynym towarzystwem...

Dlatego z okazji Dnia Dziecka wszyscy razem wesprzyjmy najmniejsze i najmłodsze zwierzęta, które są lub dopiero będą podopiecznymi Fundacji i Stowarzyszeń dla zwierząt. Specjalistyczna karma, drogie leczenie, sprzęty takie jak inkubatory - to wszystko ratuje życie!

Bezdomne zwierzęta nie umieją się bawić. Nigdy nie odpoczywają. Żyją przeważnie samotnie, przepędzane i przeganiane. Jedyne, co trzyma je przy życiu, to wola przetrwania... Bezdomność skraca życie zwierząt. Ilu kotom nie udało się umknąć przed nadjeżdżającym autem? Ile psów umarło z wycieńczenia i wyziębienia w opuszczonych i zapomnianych miejscach? Ile zwierząt cierpi, bo ludzie są nieodpowiedzialni i samolubni? 

Przygotowaliśmy specjalną akcję "Otul miłością maluchy", której celem jest wsparcie najmłodszych i najmniejszych podopiecznych Organizacji dla zwierząt. 

Jeśli prowadzisz Fundację lub Stowarzyszenie, załóż swoją skarbonkę i zachęć Twoich odbiorców do wsparcia Twoich działań na rzecz zwierząt. Obserwuj nas bacznie, bo w ramach akcji "Otul miłością zwierzaki" odbędą się 4 wyzwania w naszych social mediach, w ramach których będziesz mógł wygrać mikrodotację o wartości 5 tysięcy zł!

Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz wziąć udział w naszej akcji, nie zwlekajJest kilka sposobów, aby wesprzeć zwierzaki w ramach naszej akcji "Otul miłością maluchy". Możesz:

- wesprzeć zbiórkę

- wesprzeć jedną ze skarbonek

- założyć samodzielnie skarbonkę, aby wesprzeć ulubioną Organizację. 

Jeśli chcesz założyć własną skarbonkę na pomoc zwierzakom pamiętaj, aby w treści napisać, do jakiej Organizacji ma trafić zebrana przez Ciebie kwota. 

#otulmiłościąmaluchy - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków, otulonych miłością lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulmiłościąmaluchy

Zaangażujmy swoje rodziny, znajomych i bliskich, pokażmy dzieciom i młodym ludziom, że pomaganie, zwłaszcza tym najsłabszym, to wartość sama w sobie! Mamy takie marzenie, żeby poruszyć cały Internet, całą Polskę i cały świat, by zjednoczyli się dla zwierzaków i otulili je miłością! 

Regulamin zbiórki "Otul miłością maluchy"

Regulamin wyzwań "Otul miłością maluchy"

Organizator
2 aktualne zbiórki
33 zakończone zbiórki
Wsparły 2 734 osoby
83 859,37 zł (83,85%)
Brakuje jeszcze 16 140,63 zł

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej