Leżał przy drodze z połamanymi łapami… ARI odszedł *** został dług w lecznicy na ponad 4 tysiące

Closed
Supported by 132 people
4 000 zł (100%)

Started: 16 April 2021

Ends: 30 May 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Leżał przy drodze i nie dał rady wstać. Nikt się nie zatrzymał, póki nie trafił na nas. Piękny, 1,5-roczny pies łajka wschodniosyberyjska. Połamane obydwie łapy - prawa przednia i lewa tylna. Dotarliśmy do właściciela, pies zerwał się z łańcucha, ale jak właściciel usłyszał, że psa trzeba leczyć, to się go zrzekł… Taki pieski los…

Nazwaliśmy go Ari. Zawieźliśmy do Centrum Weterynaryjnego "Boliłapka” w Białymstoku. Stwierdzono wieloodłamowe złamanie kości udowej lewej i wieloodłamowe przynasadowe złamanie kości ramiennej prawej. Ari jest już po operacji. Operacja trwała wiele godzin, była niezwykle skomplikowana.

Ari jeszcze jakiś czas będzie przebywał w lecznicy. Utrzymuje się gorączka, trochę ropieje rana na prawej łapce. Wszyscy dwoją się i troją, by jak najszybciej zaczął w miarę normalnie funkcjonować.

Walczymy o Ariego, ale musimy prosić Państwa o wsparcie. Koszt operacji, z badaniami, zdjęciami RTG na wstępie wyniósł 3.300 zł. Kosztuje dalszy pobyt Ariego w szpitaliku i jego leczenie. Rokowania są dobre, ale przed Arim jeszcze dłuuuga droga. Jeśli wszystko będzie dobrze, czeka go po 2 miesiącach usunięcie stabilizacji, no i rehabilitacja. To młody pies i wierzymy, że jeszcze stanie na 4 łapy i znajdziemy mu dobry dom.

Dziękujemy za każdy grosik!

Załączniki

Organizator
2 aktualne zbiórki
34 zakończone zbiórki
Supported by 132 people
4 000 zł (100%)