Auto do przewozu zwierząt wymagających natychmiastowej pomocy

Closed
Supported by 368 people
9 130 zł (53,7%)

Started: 05 December 2017

Ends: 03 May 2018

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Nasza fundacja „Futrzaki” stara się reagować na każdą krzywdę zwierzaków, zwłaszcza w regionach kraju, gdzie nie ma żadnych instytucji, stowarzyszeń ani innych fundacji, które w danym momencie mogłyby pomóc, a przy tym gdy umowy gmin ze schroniskami pozostawiają wiele do życzenia.

Czasem mamy zgłoszenia w nocy, organizujemy pomoc i jedziemy niezwłocznie w dane miejsce. Niestety auta naszych wolontariuszy nie zawsze mogą nam służyć tak, jakbyśmy tego wszyscy chcieli. Marzy nam się posiadanie „na stanie fundacji" auta gotowego do wyjazdu, zaraz po zgłoszeniu. Auta, zdolnego dotrzeć w każdą lokalizację, przy każdej pogodzie, w którym zwierzę w bezpieczny sposób będzie przetransportowane do jednej z zaprzyjaźnionych lecznic. Nie przerażają nas kilometry gdy potrzebna pomoc rannemu zwierzakowi.

Chcielibyśmy mieć kompletny własny sprzęt – klatki, transportery, chwytak, podbierak, czy czytnik. Te rzeczy są naprawdę niezbędne w tym, co robimy. W przypadku zwierząt zranionych w wypadkach komunikacyjnych potrzebne są także koce, bandaże, gazy, opatrunki, a czasem nawet nosze.

Obecnie pożyczamy brakujące nam sprzęty od zaprzyjaźnionych fundacji i lecznic... „Futrzaki” opierają swoje działania na wolontariacie i darowiznach od dobrych ludzi, takich jak Wy.

Zwierzaki umieszczamy w sprawdzonych domach tymczasowych, lub gdy nie jest to możliwe w zaufanych hotelikach tak, aby nie trafiały do schronisk. Organizujemy zabiegi sterylizacji/kastracji, niezbędne leczenie - w tych kwestiach również prosimy o pomoc i wsparcie, wszystko, aby dać nową szansę i lepsze życie poszkodowanym zwierzętom. Do każdego zwierzaka podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ każdy z nich jest wyjątkowy i każdy wymaga innego leczenia. Nie zawsze się jednak wszystko udaje ... Czasem, pomimo profesjonalnej opieki zwierzak odchodzi To najtrudniejsze chwile w „Futrzakach”, które najbardziej nas ranią… Ale nie poddajemy się i dalej działamy, reagujemy i pomagamy.

Każda przekazana przez Was kwota ratuje skrzywdzone zwierzaki dając im szansę na nowe życie. Dzięki Waszemu wsparciu marzenia „Futrzaków” i zwierzaków, którym pomagamy, mają szansę się spełnić.

Zarząd Fundacji „Futrzaki”


Supporters

Loading...

Organizator
4 aktualne zbiórki
54 zakończone zbiórki
Supported by 368 people
9 130 zł (53,7%)